Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-22

Liutauras Salasevičius: „Išleistuvės – jaunystės šventė, o ne tetų balius“

Išleistuvių ir vestuvių sukneles kuriantis dizaineris, mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas Liutauras Salasevičius, dalindamas patarimus mokyklą baigiančioms merginoms,  žodžių kišenėje neieško ir pažymi, kad išleistuvės tai jaunystės šventė, o ne tetų balius.

Atkreipdamas dėmesį į išleistuvių progos makiažą, Liutauras visoms pataria nepersistengti. „Jaunoms merginoms svarbu tik pabrėžti savo natūralų grožį, tad makiažo pagrindą reikėtų atsakingai rinktis tokį, kuris atitiktų odos atspalvį. Šešėliai ir akių pravedimai turi neiškreipti akių formos, o padėti jas išryškinti“, – LNK laidoje „Mes pačios“ sekmadienį 9.30 val. pasakos dizaineris.

Liutauro Salasevičiaus nuomone, labai svarbu neužgožti akių grožio dirbtinių blakstienų dydžiu. „Klijuojamų blakstienų paskirtis užpildyti tarpus, kad nereiktų ryškinti per daug akių. Jos taip pat priduoda tamsumą. Tačiau nematau reikalo daryti makiažo, jei jūsų blakstienos užstos viską“, – šypsosi kūrėjas.

Lūpų dažų spalvą stilistas rekomenduoja derinti prie bendro įvaizdžio ir pasiriktos suknelės atspalvio. Taip pat svarbu nepamiršti jog makiaže negalima tarpusavyje maišyti šiltų ir šaltų atspalvių. Netinkamai parinkti lūpų dažai gali pasendinti ir net visiškai sugadinti galutinį įvaizdį.

Šio sekmadienio laida „Mes pačios“ kartu su  Liutauru Salasevičiumi ne tik dalins patarimus išleistuvių puotos dalyvėms, bet ir domėsis naujovėmis antakių mikropigmentacijos srityje. Laidos kūrėjai kalbės ir apie tai, kaip tinkamai susidėlioti produktus šaldytuve, bei racionaliai išnaudoti jo erdvę.

Laidos vedėja Nijolė Pareigytė Rukaitienė visų žiūrovų prie ekranų laukia jau iš sekmadienį 9.30 val. per LNK.

https://www.facebook.com/mespaciostv

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: