LKL sezonas pradėtas pergale

25-ojo „Betsafe–LKL“ sezono užsklanda oficialiai pakelta. Pirmajame 2017-2018 metų sezono susitikime buvo pelnyti net 177 taškai, o Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa nugalėjo trečiajame kėlinyje strigusius Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Namuose rungtyniavę panevėžiečiai tik po įtemptos kovos 92:85 (23:25, 21:20, 21:14, 25:26)palaužė uteniškius.

„Lietkabelio“ gretose išsiskyrė nesenstantis Kšištofas Lavrinovičius pelnęs 19 taškų ir pataikęs 7 metimus iš 8 bandymų. Donatas Tarolis surinko 16 taškų, o Žanis Peineris pridėjo 14 taškų.

„Juventus“ ekipą į priekį tempė Arvydo Šikšniaus ir Anthony Irelando duetas, kartu pelnęs 31 tašką. Lietuvio sąskaitoje 16, o amerikiečio – 15 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau A. Šikšniaus ir A. Irelando vedami uteniškiai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje (25:23). Antrajame kėlinyje „Juventus“ išlaikė trapų pranašumą, o ketvirtį tritaškiu metimu iš aikštės vidurio baigė A. Irelandas – 45:44.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo strigti „Lietkabelio“ gynyboje, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (65:59). Ketvirtojo kėlinio pradžioje Simas Buterlevičius buvo nubaustas nesportine pražanga ir panevėžiečiai pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (75:64). Likusioje rungtynių dalyje „Lietkabelis“ išsaugojo turėtą persvarą ir šventė pirmąją pergalę sezone – 92:85.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 19 (5/5 dvitaškių, 7 atk. kam.), Donatas Tarolis 16 (7 atk. kam.), Žanis Peineris 14, Adas Juškevičius 13 (5 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis 10, Lorenzo Williamsas 7 (7 rez. perd.).

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 16, Anthony Irelandas 15 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 5 klaidos), Mindaugas Kupšas 9 (7 atk. kam.), Laronas Dendy 8 (5 atk. kam.), Karolis Guščikas, Jermaine’as Flowersas, Simas Buterlevičius ir Carlas Lindbomas po 7.