LNK eteryje Inga Valinskienė taikys poras: „Pati susikrauti lagaminus norėjau ne kartą”

Inga Valinskienė su TV prodiuseriu ir laidų vedėju Arūnu Valinsku santuokoje gyvena jau dvidešimt aštuonerius metus, nors susikrauti lagaminus ir išeiti jai norėjosi ne vieną kartą: „Tie, kurie sako, kad nekilo noras skirtis – meluoja, o jei sako teisybę, aš jiems nuoširdžiai pavydžiu”. 

Kaip išsaugoti šeimą, net jei norisi viską mesti, Inga Valinskienė patars naujame LNK projekte „Paskutinis šansas”. „Man yra labai smalsu pamatyti, kaip atgaivinami santykiai. Juk santuoka yra didis kompromisų menas, aš visuomet mokėjau nuolaidžiauti, dabar to išmoko ir Arūnas”, – teigia naujosios LNK laidos vedėja.

Inga Valinskienė su psichologu padės poroms išspręsti juos kamuojantį klausimą ir apsispręsti – likti kartu ar skirtis. „Jei žmonės tikisi su tuo pačiu žmogumi visą gyvenimą patirti tą pačią meilę ir jausti drugelius pilve – santuoka ne jiems.  Meilė turi tūkstančius veidų, bet jei to nesupranti, gali tekti drugelius gaudyti vis kitoje pievoje.”

Inga ir Arūnas tuokėsi, kai jie dar nebuvo žinomi, o Lietuvoje šou pasaulis net neegzistavo: „Mes saugome santuoką ne dėl akių, mums tiesiog geriau dviese nei po vieną. Dabar galiu pasakyti, kad mūsų meilė švelni ir labai supratinga”. Inga atskleidžia, kad sėkmingai santuokai nereikia visą laiką sakyti tiesos: „Tai – pasirinkimo klausimas,  bet netikiu, kad egzistuoja šimtaprocentinė tiesa. Mes su Arūnu daug dalykų nutylim – tai mūsų santuokos bruožas”.

Inga juokauja, kad pradėjusi darbą porų terapijos projekte „Paskutinis šansas”, išbandys ir savo vyrą: „Tikrai bus įdomu kai kuriais klausimais sužinoti ir jo nuomonę. Pažiūrėsime, ar Arūnas sugebės man patarti”.

Registracija į projektą jau vyksta LNK puslapyje. Ar jis paliks mane, jei nepagimdysiu jam vaikų? Ar aš galėsiu pamiršti neištikimybę? Kaip susitaikyti, kad uždirbu gerokai mažiau? Mes gyvenam puikiai, bet kažkodėl jis man nesiperša – ar tai reiškia, kad jis niekados nenorės šeimos? Mes skirtingų kultūrų, todėl nesutariam, kaip auklėti vaikus. Vyras labiau klauso mamos nei manęs – kas bus jei aš visai jo nebegerbsiu? Ji visą laiką mane žemina, todėl niekad nenoriu būti namie – kaip man greičiau išsiskirti? Jei tokios mintys sukasi jūsų galvoje, laidos autoriai rekomenduoja pasitarti su antrąja puse ir užpildyti anketą. Tai, ką išgyvenate jūs, patiria visi, bet jūs galėsite parodyti, kad santykiai yra didelis darbas, kuris yra labai gerai apmokamas.

Anketą galite rasti čia: http://lnk.alfa.lt/sansas/pagrindinis

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: