LNK rodys iškilmingus Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2017“

2017-ųjų pradžią paženklins naujas įspūdingas renginys. Sausio 22-ąją LNK tiesiogiai transliuos Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2017“. Per iškilmingą ceremoniją bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės.

Nors iki renginio liko beveik du mėnesiai, ryškiausi šalies scenos vardai specialiai apdovanojimams „Žmonės 2017“ ruošia išskirtinius numerius, o sceniniu jų įvaizdžiu rūpinasi garsiausi Lietuvos dizaineriai. Renginio prodiuseriai ir režisieriai žada nustebinti ir netikėtais scenarijaus sprendimais.

„Džiaugiuosi, kad du dideli Lietuvos pramogų pasaulio žaidėjai – LNK televizija ir žurnalas „Žmonės“ – suvienys jėgas vienam renginiui. Dviejų didelių prekės ženklų susitikimas žiūrovams dovanos įspūdingą renginį, kuris, tikimės, taps tradicine ir laukiamiausia apdovanojimų ceremonija Lietuvoje“, – sako LNK savireklamos skyriaus direktorė Vitalija Kibildė.

„Iš antikos laikų atkeliavęs posakis „Duonos ir žaidimų“ šiandien turi kiek kitokią prasmę, tačiau lygiai taip pat reiškia, kad norime ne tik pigių bananų, bet ir kokybiškų pramogų, – sako žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Daina Žemaitytė. – Norime įspūdingų koncertų, įtraukiančių serialų ir pakilti nuo sofos neleidžiančių televizijos laidų. Norime iki ašarų juoktis iš interneto vaizdelių ir iki pažaliavimo ginčytis su feisbuko autoritetais. Žmonės, kuriantys mums pramogą, turi būti įvertinti, kad žinotų, kaip tai daryti dar geriau.“

Mylimiausius pastarųjų metų pramogų pasaulio atstovus rinks didžiausi jų teisėjai – žiūrovai, gerbėjai, sekėjai. „Jokia specialistų komisija geriau už pačius žmones nenuspręs, ką jie nori žiūrėti ir mylėti, – įsitikinusi „Žmonių“ vyriausioji redaktorė. – Tad, likus keletui savaičių iki apdovanojimų ceremonijos, skelbsime nominacijų pretendentus, o nugalėtojus balsuodami internete išrinks Lietuvos žmonės.“

Apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonija žada ne tik puikų reginį scenoje, bet ir „Oskarų“ vertą raudono kilimo žvaigždžių paradą. Daugiau nei pusė tūkstančio kviestinių svečių jau ruošia puošniausius apdarus ir stoja į eilę pas geriausius stilistus, kirpėjus ir vizažo meistrus.

Netrukus pasirodys ir apdovanojimus „Žmonės 2017“ pristatantis vaizdo klipas, kuriame nusifilmavo būrys ryškiausių lietuviškojo pramogų pasaulio žvaigždžių: dizaineris Juozas Statkevičius, stilistė Agnė Jagelavičiūtė, modelis Asta Valentaitė, aktorė Agnė Grudytė, „radistai“ Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys.

Tiesioginė renginio transliacija vyks iš koncertų salės „Compensa“. Žurnalo „Žmonės“ ir LNK projektą įgyvendins televizijos prodiuseris Laurynas Šeškus ir „TV Play“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: