Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-07

LNK televizijos studijoje – Petro Gražulio akistata su Gabrieliumi Vageliu

Atėjus 2021-iems metams bene aktualiausia tema tampa prognozės, kaip gyvensime šiemet. Apie tai šio ketvirtadienio vakaro LNK pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ pakalbėti susitiko kovotojas Sergėjus Maslobojevas, be pajamų likęs ir santaupų vos keliems mėnesiams turintis dainininkas Radži, profesionalus Kalėdų senelis Petras Lisauskas ir politikas Petras Gražulis.

Pastarajam praėjusieji metai, ypač jų pabaiga, iš tiesų buvo nelengva. Gruodį Seimo narys Petras Gražulis įsivėlė į skandalą, kai socialiniuose tinkluose paplito Kultūros komiteto posėdžio vaizdo pokalbio įrašas, kuriame už politiko nugaros pasirodė pusnuogis jaunas vyras. Netrūko spėlionių, kad tai dainininkas Gabrielius Vagelis, nes panašumas buvo tiesiog stulbinantis. Tuomet Gabrielius nepasimetė ir nevengė pats pasijuokti iš palyginimo bei situacijos, kurioje atsidūrė. Tuo metu Petras Gražulis gynėsi, ir teigė, esą laiką tuomet leido ne su kuo kitu, o su žurnalistu Andriumi Tapinu.

Rūtos Mikelkevičiūtės laidoje prakalbus apie atėjusius metus, ir tai, kaip visi gyvensime pasibaigus pandemijai, politikas sulaukė nesmagių laidos dalyvių reakcijų. Aktorius, choreografas, šokėjas, Sidabrinės gervės laureatas Petras Lisauskas domėjosi, ką net septintai kadencijai išrinktas daugiau nei 20 metų Seime dirbantis politikas yra padaręs dėl kultūros, kokius įstatymus pasiūlęs. Išgirdęs šiuos klausimus, Petras Gražulis neslėpė pasipiktinimo ir atsistojęs išėjo iš studijos. Tiesa, tokiais klausimais stebėtis neverta. Naujoji Seimo vadovybė metų pabaigoje sulaukė ne tik generalinio prokuroro prašymo panaikinti nusikalstama veika įtariamo P. Gražulio teisinį imunitetą, bet ir kelių šimtų garsių šalies menininkų raginimo pašalinti jį iš Kultūros komiteto. Tarp pasirašiusiųjų buvo žinomi režisieriai – Arūnas Matelis, Gintaras Varnas, Oskaras Koršunovas, Kristijonas Vildžiūnas, Yana Ross, Dalia Ibelhauptaitė, Aidas Giniotis, Audrius Stonys, Donatas Ulvydas.

Tiesa, po kurio laiko Petras Gražulis į filmavimą vis dėlto grįžo, o studijoje daina „Tave randu“ jį pasitiko dainininkas Gabrielius Vagelis, padėkojęs už dėmesį, kurio sulaukė. Tačiau iki laidos pabaigos politikas vis dėlto neišbuvo. Kiek aprimęs, jis kurį laiką jis klausėsi studijos svečių pasakojimų apie jų gyvenimo kasdienybę ir sunkumus, su kuriais susidūrė pandemijos metu. Aktoriaus, Petras Lisauskas pasakojo apie sunkius profesinius metus, kai liko be darbo prasidėjus pandemijai pavasarį. Aktorius rimtai svarstė pradėti dirbti fūristu, krovinių pervežėju, tačiau išsigelbėjimu jam tapo darbas danų teatre. Netrukus politikui Petrui Gražuliui dar kartą trūko kantrybė. Išgirdęs jam adresuotą bendravardžio aktoriaus klausimą, kokį spektaklį pastarąjį kartą matė, politikas atšovė neprivaląs atsakinėti, klausė, ar čia egzaminas, o netrukus atsistojo, ir pasipiktinęs dar kartą paliko televizijos studiją.

Dramatiška pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: