Laisvalaikis - Mada - 2021-02-01

Lofto įrengimas: net 5 užuolaidų funkcijos

Vienas populiariausių būsto tipų šiandien – loftas. Didelis aukštis ir bendros erdvės konceptas tokių patalpų interjero planavimą paverčia nemenku iššūkiu. Ko gero, dairydamiesi pavyzdžių interneto platybėse pastebėjote, kad itin dažnas interjero elementas čia yra užuolaidos. Taigi, toliau pateikiami net 5 būdai, kaip panaudoti šį nuostabų išradimą!

1.   Interjero akcentas

Žinoma, nors daugelis sutartinai kartojame, kad svarbiausias yra praktinis panaudojimo aspektas, akys pirmiausiai krypsta į daiktus, kurie išreiškia mūsų emociją ir stilių. Šiandien itin paprastai užsakomos langų uždengimo priemonėsatveria dar platesnį pasirinkimą, galimybę eksperimentuoti ir ieškoti bei sukurti labiausiai jūsų stilistiką išreiškiantį kūrinį. Jei audinys skirtas langams, jis turės atitikti daugiau praktinių funkcijos reikalavimų, o štai su erdvės atskyrimui naudojama medžiaga galima žaisti drąsiau.

2. Privatumas

Ties šiuo aspektu užuolaidos lofto erdvėse laimi! Itin paprastai, naudodami pritaikytus audinius, galite susikurti visapusišką privatumą. Pradedant nuo išorės, visus, dažniausiai didžiąją dalį sienos užimančius langus įmanoma švelniai pridengti ar visiškai užtemdyti. Kitas etapas – kiekvieno privatumas namuose. Panaudodami medžiagines „sienas”, atskirsite didelę erdvę ar net sukursite kelias visiškai atskiras zonas.

3. Apsauga nuo kaitros ir UV spindulių

Be to, kad audinys gali tapti išskirtine, interjerą papildančia dalimi ar suteikti privatumo, nereikėtų pamiršti, kad jis atlieka papildomą apsauginę funkciją. Ypač jei jūsų langai, kurie siekia 4-ių ar net 5-ių metrų aukštį, yra vakarinėje pastato pusėje. Tai reiškia, kad šiltuoju sezonu kaitri saulė namuose užkurs tikrą pirtį, o temperatūros palaikymui kondicionierius turės veikti be perstojo. Tačiau tai ne vienintelis saulės spindulių padarinys. Ilgainiui pastebėsite, kaip gelsta natūralaus medžio šviesios grindys ar blunka ryškus baldų audinys. Kai reikalingas nestandartinis ilgis, labai patogus užsakymo būdas – tiesiog internetu.

4. Erdvės atskyrimas

Ko gero, apsilankę ne vienoje interjero įrengimo pavyzdžių svetainėje, pastebėjote, kad lofte užuolaidos dažnai pasitelkiamos erdvės atskyrimui. Nesuformuojant visiškai privačios atskiros zonos, tačiau, esant poreikiui, sukuriant širmą. Tokia medžiaginė „siena” labai praverčia tuomet, kai, pavyzdžiui, antrame aukšte įrengtas ir miegamasis, ir nedidelis namų biurui skirtas kampelis. Darbo metu, papildomą, aplinkos sukuriamą triukšmą nesunkiai pašalinsite funkcionaliai panaudojamu audiniu.  O tam tinkamų medžiagų asortimentas šiandien išties platus!

5. Erdvės sukūrimas

Lygiai taip pat, kaip sukuriama laikina kambario perskyra, yra galimybė suprojektuoti visiškai atskirą namų zoną. Tai puiki išeitis, kai atsiradęs privatumo poreikis yra ilgalaikis. Kaip, pavyzdžiui, tai itin patogu šeimoje atsiradus vaikui – jo miego ir žaidimų zona gali būti visiškai atskirta. Taip pat dažnas atvejis, kai lofto erdvėse audinys vietoje stumdomų durų, medžio plokščių ar papildomos sienos dengia drabužinę. Tai ne tik sukuria lengvesnį vaizdą, bet ir yra kur kas pigesnis variantas.

Taigi, belieka pasitelkti vaizduotę ir eksperimentų nebijančią profesionalų komandą! Beje, šiomis dienomis užsakymas internetu – sprendimas, padėsiantis rasti platų reikalingų matmenų audinių asortimentą ar gauti virtualią specialistų konsultaciją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: