Loterijų žaidėjams internete – dar viena naujiena ir didesni šansai laimėti

E-loterijų ir loterijos bilietų platforma Perlas.lt savo klientams pristatė naujieną – gruodžio 13-ąją startavo „LOTO klubas“. Tai – loterijų ir žaidimų entuziastus vienijantis lojalumo klubas, skirtas žaidėjams pasiūlyti daugiau pramogų,  papildomų akcijų ir lojalumo iniciatyvų, kurios padės mėgautis dar didesniais ir dažnesniais laimėjimais.

Papildomos naudos ir aktyvacijos – sprendimas, padedantis užmegzti dar glaudesnį ryšį tarp paslaugos tiekėjų ir klientų bei atsidėkoti klientams už jų lojalumą. Tai – viena iš priežasčių, dėl kurių „Perlas Network“ nusprendė sukurti lojalumo programą visų Perlas.lt parduodamų loterijų žaidėjams.

„Loterijų žaidėjai – tai atskira bendruomenė, kurią vienija ši pramoga. Džiaugiamės pristatydami „LOTO klubą“ visuomenei ir kviečiame prie jo prisijungti. Loterijoje taip jau yra, jog ne kiekvienas bilietas atneša laimėjimus, todėl „LOTO klubas“ yra skirtas žaidėjams mėgautis loterija, net jeigu jų įsigyti bilietai ir nepadovanojo planuoto laimėjimo.

Nuo šiol Perlas.lt puslapyje apsilankę žaidėjai vienoje vietoje ras jiems skirtus pasiūlymus, akcijas ir misijas bei patogiai pasirinks, kokie pasiūlymai juos domina, iškart sužinodami ir kokias vertes už tai gaus“, – sako Dovilė Lukavičiūtė, UAB „Perlas Network“ e-komercijos skyriaus vadovė.

D. Lukavičiūtės teigimu, „LOTO klubo“ žaidėjai galės patys apsispręsti, koks įsitraukimo lygis jiems tinkamiausias. Be kaupiamų lojalumo taškų žaidėjai turės galimybę gauti ir „Premijas“, kurias galės išleisti loterijos bilietų įsigijimui ar „Blitz“ žaidimams. „Premijomis“ vadinami taškai kaupiami už įsigytus loterijos bilietus, sužaistas e-loterijas, o aktyvesni žaidėjai „LOTO klubo“ taškus kaups ir įgyvendindami specialias misijas.

Anksčiau papildomomis naudomis galėjo naudotis tik e-loterijų ir TV žaidimų žaidėjai, prisijungę prie „VIP programos“. „LOTO klubo“ nariais taps ir terminalinių loterijų „Teleloto“, „Vikinglotto“, „Eurojackpot“, „Kenoloto“ bei „Jėga“ žaidėjai, taip mėgaudamiesi visiems prieinamomis klubo privilegijomis.

„Labai tikimės, jog „LOTO klubas“ padės užmegzti dar glaudesnį ryšį su savo žaidėjais, jiems sukuriant papildomų būdų mėgautis laimėjimais. Esame paruošę daugybę staigmenų, įvairiausių papildomų prizų akcijų. Šiuo sudėtingu laikotarpiu labai svarbu rasti laiko džiaugsmui, teigiamoms emocijoms, o pramogos su loterijomis būtent tai ir suteikia, nes keli išleisti eurai gali atnešti milijoninius laimėjimus. To visiems ir linkiu“, – dalinasi UAB „Perlas Network“ atstovė.

Klubo nariais automatiškai taps visi Perlas.lt paskyras turintys žaidėjai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: