Laisvalaikis - Mada - 2021-12-27

Lovatiesės: ką verta žinoti renkantis?

Lovatiesės – unikalios lovų puošmenos, galinčios neatpažįstamai pakeisti ar pagyvinti pabodusį kambario interjerą. Skoningai priderinus lovatieses prie įvairių interjero elementų – grindų, sienų, užuolaidų ir kt. – galima sukurti išties patrauklų erdvės dizainą. UAB ,,Iks Forma“ specialistai pateikia šiek tiek naudingos informacijos apie tai, kaip išsirinkti nepriekaištingą lovatiesę savo namų interjerui.

Medvilninės lovatiesės ir kitos lovatiesės: svarbiausi pasirinkimo kriterijai

Medvilninės lovatiesės ir kitos lovatiesės – funkcionalus interjero elementas, padedantis sukurti jaukią namų atmosferą bei apsaugantis baldus, čiužinius ir patalynę nuo sugadinimo ar kitokio neigiamo aplinkos poveikio. Dėl šios priežasties verta atsižvelgti į keletą svarbių aspektų, padėsiančių išsirinkti tinkamą lovatiesę.

  • Kokybę. Tai – vienas svarbiausių kriterijų renkantis lovatiesę. Patikimo, rinkoje gerai žinomo gamintojo ar pardavėjo siūlomos aukštos kokybės lovatiesės – patvarios ir tarnaujančios ilgą laiką.
  • Lovos dydį. Patariama rinktis šiek tiek didesnę lovatiesę, nei yra pati lova. Taip pat galite rinktis lovatiesę, siekiančią grindis – tokiu atveju galėsite sumaniai paslėpti daiktus, esančius po lova.
  • Audinius. Rinkdamiesi lovatieses, atkreipkite dėmesį į audinius, iš kurių jos yra pasiūtos. Tik iš aukštos kokybės, patvarių medžiagų pasiūtos lovatiesės džiugins akis ilgą laiką.
  • Esamą interjerą. Rinkdamiesi lovatieses, apžvelkite namuose vyraujantį interjerą. Pasirinktas lovatieses derinkite prie baldų, užuolaidų, sienų spalvų ar kt. interjero elementų. Jei Jūsų kambario interjere vyrauja daug įvairių raštų, rekomenduojama rinktis vienspalvę lovatiesę. Tačiau jei kambaryje norisi gyvesnio akcento, tokiu atveju rinkitės ryškesnių spalvų, raštuotą lovatiesę.
  • Priežiūrą. Kadangi lovatiesės gali būti naudojamos gana dažnai, svarbu palaikyti jų švarą. Dėl šios priežasties rekomenduojama rinktis lovatieses, kurios nereikalauja ypatingos priežiūros, pavyzdžiui, gali būti skalbiamos skalbimo mašinoje.

Dvipusės lovatiesės – puikus pasirinkimas praktiškiems žmonėms

Dvipusės lovatiesės – idealus sprendimas žmonėms, vertinantiems praktiškumą. Dvipusės lovatiesės abi pusės yra dekoruotos skirtingais raštais arba viena jų yra vienspalvė, kita – raštuota. Pagal poreikį galite naudoti vieną lovatiesės pusę, o štai, kai jos dizainas Jums pabos ir norėsite atnaujinti erdvės interjerą, pakaks tiesiog apversti lovatiesę. Be to, dvipusės lovatiesės – praktiškas pasirinkimas ir tuo atveju, jei netyčia išpurvinote vieną lovatiesės pusę ir neturite galimybių greitai jos išskalbti: tereikės tik apversti lovatiesės ir vėl džiaugtis išskirtiniu kambario interjeru.

Taigi, pasirinkdami dvipusę lovatiesę, už vieną kainą galite įsigyti du skirtingus gaminius.

Lovatiesės internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius

Taupantiems laiką, lovatiesės internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. UAB ,,Iks Forma“ internetinėje svetainėje www.iksforma.lt bei fizinėse parduotuvėse, įsikūrusiose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – atrasite itin platų bei nuolat atnaujinamą skirtingų spalvų, stilių, matmenų ir storių lovatiesių asortimentą. Užuolaidų salonas nuolat palaiko didelį prekių kiekį, todėl garantuoja, kad savo užsakymą gausite itin greitai. Lovatiesių audinius UAB ,,Iks Forma“ tiekia tiek privatiems interjerams, tiek parduotuvėms bei dizaineriams. Įmonė užtikrina patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Esant poreikiui, profesionali įmonėje dirbančių dizainerių komanda ne tik pakonsultuos rūpimais klausimais, bet ir padės išsirinkti tinkamiausią lovatiesę Jūsų miegamajam, padėsiančią sukurti jaukią atmosferą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: