Esteskin nuotr.

LPG masažai – kelias į dailesnes kūno formas ir geresnę sveikatą

Dailių kūno formų, stangrios odos, energijos ir sveikatos trokšta kiekviena moteris. Bundant gamtai, norisi palepinti save ir savo kūną, pasiruošti šiltajam metų sezonui, pastiprinti žiemos išvargintą organizmą.

Grožio namai „Esteskin“ siūlo efektyvų sprendimą – modernios technologijos LPG masažus. Endermologiniu metodu atliekama procedūra padeda mažinti riebalus, gydyti celiulitą bei stiprinti sveikatą. Plačiau apie šią klientų pamėgtą procedūrą kalbamės su grožio namų įkūrėja Laura Los.

LPG masažai – nauda kūnui

Limfodrenažinis LPG masažas tinka visam kūnui. Tai procedūra, kuri tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Limfodrenažinis masažas atliekamas pasitelkiant užpatentuotą LPG Cellu M6 Integral technologiją. Dėl platesnio modulio masažą atliekantis meistras gali pasiekti problemines zonas, kurios skirtingu greičiu ir įvairiomis kryptimis yra švelniai stimuliuojamos.

„Tai yra vienintelė tyrimais patvirtinta ir patentuota technologija, kuri be skausmo, be šalutinio poveikio natūraliu būdu aktyvina mūsų kūno užsistovėjusias riebalines ląsteles, suaktyvina riebalų deginimo procesą. Tai yra viena efektyviausių tiek figūros tobulinimo procedūrų, tiek veido atjauninimo technikų“, – sako Laura Los.

LPG masažai pagerina odos būklę – stangrina, padeda atstatyti drėgnumą. Procedūros metu aktyvinamos riebalų ląstelės, dėl to riebalai greičiau skaidomi, sumažėja jų sluoksnis. Tuomet galima džiaugtis dailesnėmis, sumažėjusių apimčių kūno formomis.

Masažai ne tik grožiui

LPG masažus mielai renkasi ne tik moterys, bet ir tie žmonės, kurie yra po įvairių plastinių operacijų, riebalų nusiurbimo, nes, procedūrų metu suaktyvinus kraujotaką, pagerėja bendra asmens sveikata, kraujotaka, greičiau gyjama, oda atsinaujina.

„Žmonės dažnai į mūsų grožio namus dėl LPG masažų kreipiasi ne tik dėl estetinio vaizdo pagerinimo, bet ir norėdami atsikratyti skysčių sankaupų organizme, dėl prastos kraujotakos kreipiasi tiek vyrai, tiek moterys“, – sako Laura Los.

LPG masažų naudą įvertina ir sportininkai. Procedūrų metu atpalaiduojami raumenys, sumažėja jų įtampa, lengviau atsistatoma po didelių krūvių. Limfodrenažiniai masažai pagreitina medžiagų apykaitą, todėl dingsta įvairūs nemalonūs simptomai – pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas ir panašiai. Tad limfodrenažinis masažas gali padaryti tai, ko galbūt nepavyksta pasiekti vien tik dieta ir mankšta, nes masažų metu veikiamos būtent tos vietos, kurios yra probleminės.

Ilgalaikiai rezultatai

Norint, kad LPG masažai atneštų ilgalaikę naudą, būtina naudoti profesionalias kosmetikos priemones, kurios padės užtikrinti geriausią rezultatą.

„Labai svarbu, kokios priemonės yra tepamos prieš ir po procedūros. Mūsų grožio namuose yra naudojamos LPG gamintojo priemonės. Jas rekomenduojama naudoti ir namuose, kad efektas būtų geresnis, o rezultatai ilgalaikiai“, – pataria Laura Los.

Limfodrenažinio masažo metu yra dėvimas specialus kostiumas, kuris taip pat užtikrina efektyvumą. Tačiau svarbu atminti, kad vienos procedūros nepakanka: jog nauda organizmui būtų ilgalaikė, būtinas 8–12 kartų masažų kursas. Dažniausiai šiuo laikotarpiu LPG masažas atliekamas nuo 2 iki 3 kartų per savaitę. Pabaigus visą numatytą procedūrų skaičių, reikėtų nepamiršti profilaktiškai skirti laiko ir palaikomiesiems apsilankymams. Tai yra – bent kartą per mėnesį atvykti masažo. Jei palaikomosios procedūros neatliekamos ilgiau nei pusmetį, tenka kartoti visą LPG masažų kursą iš naujo.

Svarbu atminti, kad prieš ir po procedūrų vertėtų susilaikyti nuo valgymo bent 1,5 valandos ir nuolat palaikyti skysčių balansą organizme. Taip yra užtikrinamas toksinų valymosi procesas ir didžiausia masažų nauda.

Esteskin nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: