Lietuvos PPAR nuotr.

LPPARA prezidentu tapo Šarūnas Kliokys

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos naujuoju prezidentu paskirtas verslo bendruomenei gerai pažįstamas Šarūnas Kliokys. Už jo kandidatūrą balsavo prezidiumas, kurį sudaro penkių regioninių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentai bei generaliniai direktoriai.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra viena iš penkių verslą vienijančių organizacijų, tačiau – vienintelė, kuri veikia pagal atskirą įstatymą. Jis apibrėžia rūmų teises ir pareigas, įskaitant ir valstybės deleguotas funkcijas, pavyzdžiui, įmonėms išduoti force majeure aplinkybes liudijančias pažymas. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kartu su „Investors‘ Forum“, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacija yra įsteigusi Lietuvos verslo tarybą.

„Tapti seniausios ir geriausiai visą Lietuvą dengiančios „skėtinės“ asocijuotos verslo struktūros prezidentu yra ir garbė, ir atsakomybė. Todėl džiaugiuosi, kad savo ilgametę asmeninę patirtį versle dabar galėsiu pritaikyti ir verslo savivaldos organizacijoje „, – teigė naujasis Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Š.Kliokys.

Jis žada siekti naujos kokybės verslo ir valdžios dialoge ir tai daryti ne tik Lietuvoje, bet ir Briuselyje – asociacija yra EUROCHAMBRES, Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos, narė. Taip pat aktyviai prisidėti prie valstybės konkurencingumo didinimo, siūlyti sprendimus, susijusius su regionų plėtra, emigracijos mažinimu ir užsienio investicijų didinimu.

Šiuo metu Š.Kliokys yra valstybės valdomos „Lietuvos energijos“ stebėtojų tarybos pirmininkas, nepriklausomas narys, taip pat ir UAB „Ekonovus“ valdybos pirmininkas, „Avestis“ valdybos pirmininkas, UAB „Šiaulių plento grupė“ valdybos pirmininkas. „Šiaulių plento grupė“ yra Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė.

Rinkti naują prezidentą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai teko po to, kai prieš mėnesį iš šių pareigų pasitraukė dr. Rimantas Stankevičius. Jis asociacijai vadovavo nuo 2008-ųjų metų. Į prezidento pareigas laikinai buvo išrinktas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *