Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-06-01

LRT generaliniam direktoriui A. Siaurusevičiui – LATGOS „Aukso žvaigždė“

Lietuvos autorių teisių gynimo asociacija LATGA už indėlį į lietuvių autorių kūrybos sklaidą ir puoselėjimą „Aukso žvaigžde“ apdovanojo LRT generalinį direktorių Audrių Siaurusevičių. Tokiais pat apdovanojimais pagerbti ir kompozitorė Onutė Narbutaitė bei atlikėjas Marijus Mikutavičius. Apdovanojimai įteikti asociacijos 25-mečio proga.

„Teikdami apdovanojimą, norime pabrėžti ir asmeninį LRT vadovo indėlį – akivaizdu, kad jis aktyviai seka Lietuvos autorių veiklą įvairiausiose srityse – muzikos, kinematografijos, dailės, literatūros… LRT kanaluose lietuvių autoriams – žalia šviesa. O tai neabejotinai prisideda prie jų kūrybos plėtros ir puoselėjimo“, – sako asociacijos LATGA direktorius Jonas Liniauskas.

Asociacija LATGA administruoja įvairių sričių autorių teisių turėtojų teises, renka ir paskirsto autorinį atlyginimą už kūrinių panaudojimą, koordinuoja asociacijos narių veiklą, užtikrina kuo platesnį Lietuvos ir užsienio autorių kūrinių panaudojimą, užkerta kelią autorių teisių pažeidimams.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: