LaisvalaikisŽiniasklaida

LRT kartu su užsienio transliuotojais švenčia Pasaulinę televizijos dieną

Televizijos dinamika ir turinio įvairovė – žavinti, informuojanti, įkvepianti. Apie tai šiandien kalba viso pasaulio televizijos profesionalai ir mini Pasaulinę televizijos dieną.

„Dvidešimt trečią kartą pasaulio transliuotojų švenčiama diena šiais metais akcentuoja įvairovės temą ir atkreipia dėmesį į platų šiuolaikinės televizijos siūlomos produkcijos spektrą: nuo aukščiausios kokybės filmų ir serialų iki patikimų naujienų ir dokumentinių juostų, nuo pramoginių laidų iki aktualijų – televizija transliuoja milijonus istorijų, keičiančių žiūrovų suvokimą apie pasaulį“, – teigiama EBU išplatintame pranešime.

LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas akcentuoja šiandieninės televizijos transformaciją: „Gyvename laikais, kai televizijos samprata keičiasi ir vaizdo turinio rinkoje ima konkuruoti visi: nuo laikraščių ir radijo stočių iki socialinių tinklų ir interneto portalų.  Konkurencija tiršta ir visoje Europoje matyti tendencija, kad auditorija ištikima tik kokybišką turinį siūlantiems kanalams. Džiaugiamės, kad būtent tokią – ištikimą ir nuolat augančią – auditoriją turi LRT.  Per visus savo kanalus turime daugiausia kūrybinio potencialo Lietuvoje ir pastaruoju metu skiriame ypatingą dėmesį televizijos, radijo, portalo redakcijų sinergijai ir žurnalistų bendradarbiavimui: tai dar labiau prisideda prie to, kad su LRT praleistas laikas būtų prasmingas“, – sakė Gytis Oganauskas.

Televizijos dienos išvakarėse LRT savo žiūrovų socialiniuose tinkluose klausė, su kuria iš LRT TELEVIZIJOS laidų laiką Lietuvos žmonės praleidžia prasmingiausiai. Atsakymuose buvo paminėtos įvairiausios LRT  laidos: ir informacinės, ir pramoginės. Dažniausiai minimos programos – „Labas rytas, Lietuva” ir „Auksinis protas”. Žiūrovai rašė, kad vienos laidos praturtina netikėtomis istorijomis, kitos žavi herojais, trečios  – mankština protą ir kuria prasmingą laisvalaikį, uždega norą keliauti ir pažinti.

„Siūlydami įdomų ir kokybišką turinį vis dažniau pralenkiame įprastus topų lyderius ir pasiekiame naujas auditorijas kitose platformose: portale LRT.LT, socialiniuose tinkluose ir mobiliosiose programėlėse“, – sakė Gytis Oganauskas.

LRT solidarizuojasi su pasaulio televizijos transliuotojais ir, minėdama Pasaulinę televizijos dieną, dalinasi bendru, Lietuvoje adaptuotu klipu. Tokie vaizdo įrašai šiandien pasirodys daugybėje televizorių ekranų visame pasaulyje: https://youtu.be/15nvTyfeepE


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close