E. Blaževič_LRT nuotr.

LRT Naujuosius metus kviečia sutikti šou žvaigždžių būryje

Gruodžio 31-osios vakarą 22 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje prasidės įspūdingas Naujųjų metų sutikimo šou. „Palydint 2022-uosius svarbu prisiminti, kokie metai buvo pasauliui ir Lietuvai – kuo galima didžiuotis, ką teko patirti, kuo stebėjomės, kokius laimėjimus šventėme“, – apie laukiančius pokalbius sako Beata Nicholson, pirmąją vakaro dalį vesianti kartu su Ryčiu Zemkausku. Tarp pašnekesių apie pastaruosius metus skambės Lietuvos scenos žvaigždžių dainos, o po vidurnakčio jas pakeis nuotaikinga diskoteka su vedėjais Milda Noreikaite ir Jonu Nainiu.

Pirmojoje vakaro dalyje B. Nicholson su R. Zemkausku LRT Didžiojoje studijoje kalbins ekonomistą Nerijų Mačiulį, nuo karo baisumų pasitraukusią ir lietuviškai jau kalbančią Elizą Izmalkovą, taip pat – pirmąją karininkę, bataliono vadę šalies istorijoje Jurgitą Savickaitę ir daug kitų pašnekovų.

Pokalbius lydės išskirtinė šventinė muzikinė programa – skambės lietuvių auksinės dainos, kurias LRT žiūrovams dovanos Andrius Mamontovas, Saulius Urbonavičius-Samas, „Sisters On Wire“, Vaidas Baumila, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Vidas Bareikis, „Biplan“, Monika Liu, DJ Nevykėlė, „The Roop“, Prusaitis ir Iglė, Jessica Shy, „Saulės Kliošas“, „Lemon Joy“, Gabrielius Vagelis ir kiti atlikėjai.

Specialų pasirodymą Ukrainos tematika surengs E. Izmalkova – kartu su Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos vyrų choru „Kariūnas“ bei S. Urbonavičiumi-Samu atliks praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtojų „Kalush Orchestra“ dainą „Stefania“.

Naujųjų vakarėlio siautulyje nestigs ir nuotaikingų staigmenų – užkulisiuose aktorė Milda Noreikaitė įkūnys nuomonės formuotojos vaidmenį ir su kitais laidos dalyviais pateks į įvairiausias kuriozines situacijas.

Antrojoje šou dalyje, šiek tiek po vidurnakčio, nugriaudėjus fejerverkams ir nuskambėjus LR Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimui, prasidės nauja naujametinių linksmybių banga. Iš užkulisių į sceną atkeliaus ir vedėjų vaidmenį perims M. Noreikaitė bei J. Nainys. LRT Didžiojoje studijoje bei žiūrovų namuose prasidės nuotaikinga, šventinė diskoteka.

LRT Naujųjų – 2023-iųjų – metų sutikimo šou – šį šeštadienį, gruodžio 31 d., 22 val. per LRT TELEVIZIJĄ.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: