LRT pristato premjeras vaikams: laukia kulinariniai iššūkiai ir pažintis su dirbtiniu intelektu

Rugpjūčio 31 d. prasidedančiame naujajame LRT sezone – dėmesys vaikų ir jaunimo programoms. Tarp pristatomų sezono naujienų laukia premjera su aktoriumi Giedriumi Savicku ir naujųjų technologijų laida paaugliams.

Sekmadieniais 11.30 val. LRT TELEVIZIJOJE vaikų ir jų tėvų lauks interaktyvi, edukacinė laida „Gamina vaikai“, kurioje vaikai bus kviečiami išmėginti save virtuvėje ir pačių gamintais patiekalais nustebinti kitus jaunuosius kolegas, pasirengusius komentuoti ir vertinti.

„Man atrodo, gaminti gali visi: ir maži, ir dideli. Bet ne visi gali gaminti skaniai. Vaikai gamina taip, kaip suaugę žmonės tikrai nepagamins, – niekas į šaltibarščius uogienės neįdės, o čia, šitoje laidoje, viskas yra įmanoma, nes vaikų fantazija yra žymiai platesnė“, – sako rugsėjo 6-ąją prasidėsiančios laidos „Gamina vaikai“ vedėjas aktorius Giedrius Savickas.

Į TV eterį grįš ir dėl karantino laikinai nutrauktos konkurso „Dainų dainelė 2020“ transliacijos. Būrį žymių scenos atlikėjų išauginusi „Dainų dainelė“ grįžta nuo rugsėjo 6 d. – atrankinės laidos bus transliuojamos tiesiogiai sekmadieniais nuo 16 val. per LRT PLIUS. Spalio mėnesį pasibaigsiantį projektą keis vaikų konkursas „Muzikos talentų lyga 2020“, o LRT TELEVIZIJOJE bus pradėtos transliuoti Lietuvos mokyklų žaidynės.

Dar viena naujojo sezono naujiena skirta jaunimui – rugsėjui įsibėgėjus portale LRT.lt prasidės speciali laida „Lukas ir Ludis“. Kartą per savaitę pasirodysiančiuose epizoduose apie technologijas ir mokslą svarbų vaidmenį atliks netikėtas personažas – dirbtinis intelektas.

Po pamokų LRT PLIUS kanale – animacija vaikams. Tai – ir premjeros, paremtos knygomis vaikams („Artūras ir minimukai“, kt.), ir italų animacija („Peliukas Lukas“), televizijos serialai („Alvinas ir burundukai“, kt.), Suomijos bei Didžiosios Britanijos kūrėjų filmukas „Moominvalley“ – Muminukų knygų ir komiksų ekranizacija.

Savaitgalio rytais LRT TELEVIZIJA eterį skirs šeimos filmams: šeštadieniais nuo 7.30 val. ir sekmadieniais nuo 9 valandos. Naujame sezone LRT TELEVIZIJA taip pat rodys ir vaikų jau pamėgtas laidas: „Gustavo enciklopediją“ ir intelektinį žaidimą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

Visus LRT RADIJO „Vakaro pasakos“ epizodus ir „LRT pamokėlių“ laideles galiam bet kuriuo metu pasižiūrėti LRT mediatekoje internete.

Daugiau informacijos apie programą vaikams naujajame LRT sezone skaitykite čia.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: