Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-10-22

LRT ruošiasi antrajam Seimo rinkimų turui: specialiųjų transliacijų programa truks dvi dienas

Spalio 25-ąją, II-ojo rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą turo vakarą, LRT rengs specialias transliacijas visose savo platformose ir kvies rinkėjus rezultatų laukti kartu. Pirmadienio rytą išskirtinę programą pratęs rinkimų rezultatų apžvalga ir naujausi komentarai.  

Rinkimų nakties transliacijas pradės LRT RADIJAS, kuris šįkart bus ne tik girdimas, bet ir matomas. Nuo 20 val. LRT RADIJO studijoje laidų vedėjas Deividas Jursevičius apie rinkėjų aktyvumą kalbėsis su Skirmantu Malinausku ir Aisčiu Zabarausku. 20.30 val. bus pradėta speciali rinkimų transliacija iš VU TSPMI: čia Rūta Kupetytė, Jurga Tvaskienė ir Margarita Šešelgytė diskutuos apie rinkimų aktualijas ir pirmuosius balsavimo rezultatus. Laidos vaizdo transliacija iš LRT RADIJO studijos ir VU TSPMI bus transliuojama portale LRT.lt. 

20.45 val. LRT TELEVIZIJOJE prasidės speciali laida „LR Seimo rinkimų II turo rezultatai“, kurią ves Rasa Tapinienė ir Nemira Pumprickaitė. Studijoje lankysis politikai, politologai, žiūrovai išvys ir tiesiogines reporterių transliacijas iš partijų štabų.  

Nuotaika iš partijų štabų dalinsis ir portalo LRT.lt žurnalistai bei fotografai, kurie, kaip ir pirmojo rinkimų turo metu, dirbs visą parą. Portale bus pranešamos naujienos ne tik iš Vilniaus, bet ir Kauno, Klaipėdos. Visą informaciją apie rinkimus, specialių tekstų, TV ir radijo laidų įrašus bus galima rasti vienoje vietoje – rinkimams skirtoje platformoje portale. 

Rytą po rinkimų, spalio 26-ąją, visuose LRT kanaluose daug dėmesio bus skiriama rezultatų apžvalgai, analizei ir naujausiems komentarams. 

8.55 val. LRT TELEVIZIJA tiesiogiai iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos transliuos naujienų agentūros BNS ir LRT rengiamas politinių partijų spaudos konferencijas, skirtas Seimo rinkimų II turo rezultatams aptarti. Į konferencijas bus kviečiami šešių mandatus iškovojusių partijų lyderiai. Jų eiliškumas bus nustatomas pagal įvykusių rinkimų rezultatus (pirmoji spaudos konferencija – geriausiai pasirodžiusiai partijai ir t.t.). Specialios laidos vedėjas Deividas Jursevičius studijoje apie galimus būsimų koalicijų sudarymo scenarijus diskutuos su politologais.  

Spaudos konferencijas pirmadienį girdės ir LRT RADIJO klausytojai: čia speciali laida prasidės 9 val. ir truks iki pat vidurdienio. Politikos apžvalgininkus kalbins laidos vedėja Madona Lučkaitė. Pasibaigus spaudos konferencijoms, nuo 13 val., LRT RADIJAS tiesiogiai transliuos iš Lietuvos Respublikos Seimo. Specialiai rinkimams skirtoje laidoje dalyvaus partijų lyderiai, programą ves Paulius Šironas. Vaizdo transliaciją bus galima stebėti portale LRT.lt.  

Svarbiausios rinkimų naujienos spalio 26 d. bus pranešamos ir LRT TELEVIZIJOS laidose „Labas rytas, Lietuva“ bei „Laba diena, Lietuva“. Studijoje rinkimų kampaniją ir jų rezultatus vertins politikai, politologai, politikos apžvalgininkai.   

Specialių LR Seimo rinkimams skirtų transliacijų programą spalio 26 d. 21.30 val. baigs „LRT forumas“ su Nemira Pumprickaite. Forume pirmadienio vakarą susitiks politinių partijų lyderiai.   

Spalio 25 ir 26 d. tiesiogines transliacijas iš partijų štabų, svarbiausias TV ir radijo laidų akimirkas bei spaudos konferencijas žiūrovai stebėti galės ir LRT „Facebook“ paskyroje.  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: