Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-04-01

LRT TELEVIZIJOS projektas „Dainuok su manim“ sulaukė tarptautinės TV profesionalų bendruomenės įvertinimo

Didžiausiame pasaulio televizijų metų renginyje, Kanų televizijos mugėje pirmą kartą pristatytas Lietuvoje sukurto formato televizijos projektas – „Dainuok su manim“.

Bendras LRT TELEVIZIJOS ir prodiuserinės kompanijos „Nord Play“ projektas pateko tarp atrinktų svarbiausių šių metų televizijos naujienų ir šią savaitę buvo pristatytas viename pagrindinių kasmetinės mugės renginių – „Fresh TV“ konferencijoje. Joje yra pristatomos ryškiausios TV pasaulio metų naujienos. Dėl COVID-19 pandemijos Kanų televizijos mugė šiemet vyko elektroninėje erdvėje.

„Tai – milžiniškas įvertinimas. Filmų kūrėjai jau pažymėjo Lietuvą kino industrijos žemėlapyje. Dabar ir Lietuvos televizijos kūrėjams pavyko atsidurti greta JAV, Nyderlandų ar Izraelio – stipriausių pasaulinių televizijų naujienų gamintojų. Nors tai ne apdovanojimas, bet galime džiaugtis taip, lyg būtume pristatyti „Oskarams“. Džiaugiuosi, kad šis projektas buvo įgyvendintas kartu su LRT TELEVIZIJA, kuri renkasi ne tik populiarius, pasaulyje pripažintus formatus, bet ir leidžia pasireikšti mūsų šalies kūrėjams. Dėl jų pasitikėjimo galime džiaugtis pasiekę tai, ko Baltijos šalyse dar niekam nebuvo pavykę“, – sako „Nord Play“ vadovas, prodiuseris Laurynas Šeškus. „Nord Play“ vienintelė Lietuvoje ir Baltijos šalyse kompanija, kurios darbas įvertintas „Fresh TV“ konferencijoje. „Nord Play“ jau yra dirbusi su įvairiais pasauliniais televizijos kanalais ir kompanijomis, tarp jų – „Discovery“, „Metro-Goldwyn-Mayer“, „Televisa“.

„Visuomeninis transliuotojas LRT siekia ne tik operatyviai informuoti visuomenę apie svarbiausius Lietuvos ir pasaulio įvykius, bet ir pasiūlyti kokybiško pramoginio turinio, kad laikas praleistas su LRT būtų prasmingas. Dėl to svarstydami, kokius pramoginius projektus pasiūlyti žiūrovams, atsižvelgiame ir į jų meninę, kultūrinę, edukacinę vertę. Džiaugiamės, kad LRT prisideda prie kūrybiškumo TV srityje skatinimo ir tuo, kad mūsų TV projektų kūrėjai tampa vis labiau matomi ir vertinami tarptautinėje erdvėje. „Dainuok su manim“ laikinai dėl karantino nėra filmuojamas, tačiau jam pasibaigus LRT žiūrovai būtinai išvys jau spėtus pamėgti projekto dalyvius“, – sako LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

„Dainuok su manim“ – pasaulyje dar nematyto, Lietuvoje sukurto formato muzikinis projektas, kuriame varžosi scenos profesionalų ir jaunųjų talentų duetai, o jų pasirodymus vertina komisija, sudaryta iš žinomų atlikėjų ir mažųjų muzikos mėgėjų. Ketvirtąją, paskutinę iki šiol LRT TELEVIZIJOS transliuotą „Dainuok su manim“ laidą galima pamatyti LRT mediatekoje. Dėl šalyje paskelbto karantino buvo nufilmuotos ir parodytos viso labo keturios projekto laidos. Karantino metu jį LRT TELEVIZIJOS eteryje laikinai pakeitė naujas projektas „Dainuokim kartu“.

Muzikiniame projekte „Dainuokim kartu“ žinomi žmonės ir visos Lietuvos šeimos yra kviečiami dainuoti iš namų, o laidos žiūrovai – palaikyti projekto dalyvius ir taip prisidėti prie kovos su naujuoju koronavirusu. Visi projekto metu už balsavimą surinkti pinigai bus skiriami COVID-19 pasekmių mažinimo fondui. Projektas, kuriame skambės žinomi šeimyniniai duetai ir muzikiniai numeriai iš visų Lietuvos kampelių, bus rodomas karantino metu kiekvieną šeštadienį nuo 21 val. per LRT TELEVZIJĄ. Pamatyti pirmąją „Dainuokim kartu“ laidą galima LRT mediatekoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: