LSDP atsiprašo dėl Rokiškio skyriaus bičiulių meninės saviveiklos

Lietuvos socialdemokratų partijos vadovybė atsiprašo dėl nekorektiškos partijos Rokiškio skyriaus bičiulių meninės saviveiklos, kuri negali būti toleruojama. LSDP gerbia kiekvieno žmogaus teises ir orumą, todėl darys viską, kad tokių nesusipratimų būtų išvengta ateityje.

„Šiuo metu partijoje aiškinamės, kokiomis aplinkybėmis buvo padarytas nekorektiškas žingsnis. Socialdemokratų partijos Rokiškio skyriaus nariai dėl jo apgailestauja, ir aš partijos vardu atsiprašau dėl tokio nepagalvoto ir nebrandaus bičiulių poelgio.“ – sako LSDP pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas.

Primename, kad Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Rokiškio skyriaus nariai sąskrydyje vaidino lėlių spektaklį „Kaip senelis ropę rovė“. Popierinių lėlių personažuose atpažįstama prezidentė Dalia Grybauskaitė, Lietuvos socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius, konservatorių – Gabrielius Landsbergis, prezidento valdo Adamkaus žmona Alma Adamkienė, socialdemokratė Birutė Vėsaitė, Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis.

Iš visų spektaklio personažų ypač išsiskiria JAV prezidentą Baracką Obamą primenanti popierinė lėlė: valstybės vadovo portretas prilipintas ne ant žmogaus, o gyvūno kūno. Iš pirmo žvilgsnio sunku įžiūrėti kokio padaro – žiurkės ar beždžionės.

Anot partijos Rokiškio skyriaus aktyvistės Dainoros Mineikienės, šis spektaklis pirmą kartą rodytas respublikiniame Socialdemokratų sąskrydyje, tačiau tuomet personažai niekam neužkliuvo. Rajoniniame sąskrydyje vaidinimą nutarta parodyti antrą kartą, kad jį pamatytų daugiau žmonių.

saskrydis1


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: