Ramūnas Vyžintas (asm. nuotr.)

LSDP Panevėžio skyriui vadovaus Ramūnas Vyžintas

Ketvirtadienį Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio skyriaus ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje išrinktas naujas skyriaus pirmininkas.

Partijos grupės į skyriaus pirmininkus iškėlė tris kandidatus: Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Kazimierą Armonavičių, partijos moterų grupės lyderę Liną Rasikevičienę ir Panevėžio miesto tarybos narį Ramūną Vyžintą.

Prieš prasidedant balsavimui K. Armonavičius ir L. Rasikevičienė atsiėmė savo kandidatūras. Slaptu balsavimu skyriaus pirmininku išrinktas R. Vyžintas. Už jį balsavo 50 iš 53 konferencijoje dalyvavusių skyriaus narių. Taip pat išrinkta ir skyriaus taryba, kurią sudaro 14 partijos narių, tarp kurių ir būsimasis Panevėžio miesto tarybos narys Andrius Busila. Kandidatai į skyriaus pirmininkus išrinkti skyriaus pirmininko pavaduotojais.

„Man tai didelė atsakomybė ir iššūkis. Šiuo metu partija išgyvena ne pačius geriausius laikus, tačiau dėsiu visas pastangas, kad skyrius būtų gyvybingas ir sieksime sugrąžinti rinkėjų pasitikėjimą“, – sakė R. Vyžintas.  

R.Vyžintas politikoje nuo 2000 metų. Keturias kadencijas dirba miesto taryboje, buvo Panevėžio apskrities viršininkas, miesto mero pavaduotojas, laikinai vadavo miesto merą, dirbo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju.

R. Vyžintas yra Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narys, Lietuvos socialdemokratų frakcijos pirmininkas taryboje, Strateginio planavimo, finansų ir infrastruktūros bei Kontrolės komiteto narys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: