revuclinic.lt nuotr.

Lūpų putlinimas

Putlios lūpos neretai asocijuojasi su jaunyste ir grožiu. Plačiame injekcinių procedūrų pasaulyje tikrai nesunkiai galime rasti lūpų putlinimo skiltį. Tai yra viena iš populiariausių procedūrų. Dažniausiai klientai nori pataisyti lūpų asimetriją, jų formą arba tiesiog jas sudrėkinti.

Viena labiausiai naudojamų lūpų putlinimo technikų šiuo metu yra lūpų putlinimas hialurono rūgštimi. Hialurono rūgštis egzistuoja kiekvieno žmogaus odos sandaroje. Ji padeda odai išlikti drėgnai ir stangriai. Laikui bėgant, senstant mūsų organizmuose šio produkto mažėja. Atsiranda smulkios raukšlelės, oda tampa suglebusi, atrodo papilkėjusi. Šiuo atveju į odą galime įvesti hialurono rūgšties užpildo. Tai produktas, panašus į natūraliai odoje susidarančią hialurono rūgštį, galintis koreguoti veido kontūrą, lūpas bei įvairaus gylio raukšles. Šio preparato poveikis organizme bei odoje gali išsilaikyti net iki 1 metų!

Kaip ir dauguma maisto produktų, taip ir dalis preparatų nevisada bus tinkami mūsų organizmui. Kaip žinoti, ar galite lūpas putlinti hialurono rūgštimi ir neiššaukti nepageidaujamo efekto? Hialurono rūgšties injekcijos netinka, jeigu:

  1. Esate alergiški nuskausminantiems vaistams
  2. Sutrikęs kraujo krešumas
  3. Turite vartoti kraują skystinančius vaistus
  4. Sergant kraujo ligomis
  5. Injekcijos vietoje yra uždegimas/bėrimas
  6. Yra aukštas kraujospūdis

Prieš atliekant bet kokias injekcines procedūras rekomenduojama plačiau pasidomėti klinika bei gydytoju, kuris atliks procedūrą. Lūpų putlinimas nėra išimtis. Reikia sužinoti, ar specialistas turi medicininį išsilavinimą, ar klinika, kurioje jis dirba, yra licencijuota. Pasidomėti, kokią darbo patirtį turi gydytojas, kokius mokymus yra praėjęs. Atkreipti dėmesį, ar jo grožio suvokimas yra panašus į mūsų. Jeigu neatliksite šių “namų darbų”, tuomet galite papulti į nepatyrusio specialisto rankas. Tokiu atveju neteisingai suleista hialurono rūgštis gali iššaukti šalutinių efektų:

  1. Uždegimas
  2. Preparatas sušokęs į guzelius
  3. Randai

Norėdami išsaugoti lūpų putlumą ir jaunystę, nepamirškite giliau pasidomėti procedūra. Supraskite, kada galite atlikti šią procedūrą, o kada ne. Lai lūpų putlinimas lieka tik patyrusio gydytojo atliekama procedūra!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: