„Lux Express“ laikinai sumažina tarptautinių išvykimų skaičių

Nuo pirmadienio „Lux Express“ vykdys keturis išvykimus tarp Talino ir Rygos miestų ir tris išvykimus tarp Vilniaus ir Rygos. Ryga–Tartu maršrutas yra laikinai uždaromas, tačiau Tartu „Lux Express”  autobusu bus pasiekiamas keliaujant per Pernu.

“Rugpjūčio pabaigoje matėme ženkliai sumažėjusį tarptautinių kelionių poreikį. Neaiškumas dėl galimų apribojimų daro neigiamą įtaką keleivio pasitikėjimui keliauti tarp valstybių”, – teigė „Lux Express“ tarptautinio verslo vadovas Raitas Remmelis.

Remmelis pridūrė, kad vasaros viduryje kelionių poreikis atrodė daug žadantis, tačiau padėtis vasaros pabaigoje jau nebebuvo tokia teigiama. „Siekdami išlaikyti optimalų išvykimų skaičių, tęsiame rytinį, dieninį ir vakarinį išvykimus tarp Baltijos šalių sostinių“, – paaiškino Remmelis.

„Jei paklausa ir toliau mažės, vykdysime vadinamuosius gelbėjamuosius reisus, kad sujungtume Baltijos šalių sostines. Tai darysime tol, kol mūsų autobusams bus leista kirsti sieną, nes mūsų misija – sujungti miestus ir žmones. Žinoma, norėtume, kad išvykimų būtų daugiau, tačiau važiuoti tuščiais autobusais kelis kartus per dieną nebūtų finansiškai tvarus sprendimas. Kasdien stebime situaciją ir esame pasirengę greitai priimti sprendimus, jei tam bus poreikis“, – pridūrė „Lux Express“ tarptautinio verslo vadovas.

Siekdami užtikrinti didesnį keleivių ir vairuotojų saugumą, „Lux Express“ įdiegė keturių lygių saugos sistemą absoliučiai visuose autobusuose. Pirmiausia, prie kiekvieno autobuso priekinių ir vidurinių durų yra įrengtos rankų dezinfekavimo priemonės. Taip pat visi autobusų keleiviai turi apsaugines kaukes, kurių prireikus gali paprašyti vairuotojo. Autobusuose yra įdiegta nauja „dvigubos vietos“ klasė, kuria pasinaudoti gali bet kuris keleivis už pusantro bilieto kainą. Ir, žinoma, visi „Lux Express“ autobusai yra atidžiai valomi ir dezinfekuojami po kiekvienos kelionės.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: