TV3 nuotr.

M.A.M.A 2022 – jau šį vakarą: laukia žvaigždžių pasirodymai, apie kuriuos kalbos netils dar ilgai

Jau šį penktadienio vakarą nuo 19.30 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir tiesiogiai per TV3 – prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2022. Kasmet ypač laukiamas renginys įvyks jau 12 kartą. Apdovanojimai suburs ryškiausius, skandalingiausius ir populiariausius šalies atlikėjus. Žvaigždės nustebins pasirodymais, kuriuos paruošė su būriais šokėjų, chorų ir orkestrų. O taip pat renginyje pasirodys ir garsi Ukrainos reperė Alyona Alyona.

Transliacijos neįmanoma praleisti nuo pat pirmųjų akimirkų – šou atidarys jungtinis žvaigždžių pasirodymas, kuriame suskambės 5-ių pastarųjų M.A.M.A. apdovanojimų superhitai. Pirmą kartą didžiojoje scenoje pasirodys ir šiemet garsiai nuskambėjusi dj nevykėlė.

Jessica Shy renginyje nuleis mėnulį ant žemės, o Monique koncertuos lovoje. Net į šešis M.A.M.A. apdovanojimus šiemet pretenduojantis dainininkas Vaidas Baumila žiūrovams sukurs ypač karštą šou, o dusyk nominuotas Vidas Bareikis ant scenos pasirodys su VDU kameriniu orkestru.

Įspūdingas pasirodymas laukia ir „Kamanių šilelio“ gerbėjų – į metų alternatyvos nominaciją pretenduojanti grupė atliks kūrinį su šokių kolektyvu „Aura“. Nepamirštami liks ir iš Londono grįžusios Beatrich, Justino Jaručio bei kitų žvaigždžių pasirodymai.

Apdovanojimuose taip pat pasirodys ukrainietė Alyona Alyona. Ji ant scenos žengs drauge su Monika Liu, ukrainiečių choru ir lietuvių šokėjais. Monika Liu šiais metais pretenduoja į tris M.A.M.A. nominacijas – renginio metu ji surengs ir savo solinį šou.

Nuo skandalingų pasirodymų neatskiriami „Flying Saucer Gang“ savo vardą pateisinti žada ir šiemet. Grupės nariai – broliai Gamka ir Remis Retro – M.A.M.A. ceremonijoje taip pat konkuruos tarpusavyje: abu jie minimi „Metų proveržio“ nominacijoje. Be to, Gamka pretenduoja į statulėlę metų alternatyvos, o Remis Retro – progresyvaus pop kategorijoje.

Metų kūrinio nominacijoje varžysis ir Remio Retro drauge su Natalija Bunke įspūdingam antram gyvenimui prikeltas hitas „Panelė iš Kauno rajono“. Natalija pradžiugins gerbėjus karštu pasirodymu su „Tina Dance“ merginomis ir kviestiniais šokėjais iš Ispanijos.

Šio vakaro apdovanojimų ilgai laukti nereikės – M.A.M.A ritmu žiūrovai kviečiami pradėti gyventi jau nuo 17.30 val. Būtent tuo metu naujienų portale tv3.lt prasidės išskirtinė ir vienintelė tokia Raudonojo kilimo transliacija su „Power Hit Radio“ vedėjais ir ryškiausiomis žvaigždėmis, o nuo 18.30 val. per TV6 ir Go3 – pirmosios dokumentinio filmo „M.A.M.A., kas toliau?“  apie Lietuvos muzikos apdovanojimus serijos premjera.

Visas šias transliacijas žiūrovai kviečiami sekti ir internetu: www.tv3.lt/mama

Muzikos kupiną dieną pabaigsiantys M.A.M.A. 2022 apdovanojimai – 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: