M. Grigonis – prieš kovą pusfinalyje su Lenkija: „Namų sienos gali tapti svarbiu faktoriumi“

Visą savaitę Kauną drebinęs olimpinės atrankos krepšinio turnyras artėja prie pabaigos – šiandien, šeštadienį, įvyks du pusfinaliai, o sekmadienio vakarą paaiškės, kuri šalis taps turnyro nugalėtoja. Dėl laimingo bilieto į Tokijo vasaros olimpines žaidynes kovojo net 6 šalys, o visos rungtynės, žiūrovų patogumui, transliuojamos ne tik per TV3, bet ir naujienų portale tv3.lt bei vaizdo platformoje TV3 Play.

Sėkmingai įveikusi Venesuelos ir Pietų Korėjos ekipas, šį vakarą, pusfinalyje, Lietuvos rinktinė susitiks su Lenkijos komanda.

„Atėjo lemiamas turnyro etapas, kai klysti komanda nebegali, todėl labai svarbus sirgalių palaikymas, namų sienos gali tapti svarbiu faktoriumi. Treneriai atlieka puikų darbą, o mums lieka jį kuo maksimaliau išpildyti ir žengti dar vieną žingsnį olimpiados link“, – teigė rinktinės krepšininkas Marius Grigonis.

Komandos turnyre savo žaidimą pradėjo antradienį. Grupėje A varžėsi Lietuva, Pietų Korėja ir Venesuela. Kitoje grupėje (B) – Slovėnijos, Lenkijos ir Angolos nacionalinės ekipos, tačiau į šeštadienio pusfinalį pateko tik po dvi geriausias grupės komandas. Sekmadienį, 19.30 val., įvyks ir didysis finalas.

Pirmoji pusfinalio kova įvyks 16.30 val. tarp Venesuelos bei Slovėnijos. Pastarosios šalies rinktinėje šiemet žaidžia Luka Dončičius, laikomas tikra krepšinio pasaulio superžvaigžde. Rungtynes stebėkite čia: https://bit.ly/2UeG6am .

TV3, naujienų portalas tv3.lt, internetinė vaizdo platforma TV3 Play bei naujos kartos televizija Go3 transliuoja visas olimpinės atrankos vyrų krepšinio rungtynes – ne tik tas, kuriose pasirodys lietuviai. Tiek rungtynių metu, tiek ir po jų karščiausios naujienos, interviu su krepšininkais, jų komentarai bei rungtynių analizė atsidurs ir naujienų portalo tv3.lt specialiame polapyje –  https://www.tv3.lt/tokyo2020.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės prieš Lenkiją olimpiniame krepšinio atrankos – jau šiandien, 19.30 val. per TV3, naujienų portale tv3.lt ir TV3 Play – https://bit.ly/3hclKY9 !


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: