M. Linkytė: kodėl jie apie mane negražiai šneka?

Jau visai nedaug laiko lieka iki „Eurovizijos“ konkurso Vienoje, ir Lietuvos atstovė, viena iš dueto Monika Linkytė neslepia jaudulio. „Tikrai ilgai negalėjau patikėti savo pergale“, – sako dainininkė, sulaukusi ne tik didelio džiaugsmo, bet ir iššūkio, kuriuo dalijasi su kolega Vaidu Baumila. Išskirtinis pokalbis su Monika belaukiant „Eurovizijos“, kurią transliuos LRT, – jau šio šeštadienio „Stiliuje“ (19.30 val.).

Trečias kartas nemelavo – galima ir taip sakyti apie Monikos atvejį. „Galbūt per jauna pradėjau dalyvauti „Eurovizijos“ atrankose ir sakiau tai ne kartą, nes pradžioje tikrai neturėjau tikslo laimėti, tas noras atsirado vėliau, po kelių bandymų, kai pradėjau galvoti, jog gal ir galėčiau atstovauti Lietuvai“, – vis mažiau kuklinasi dainininkė. Ir pati ji neslepia dėl pergalės nacionalinėje atrankoje patyrusi įvairiausių emocijų.

Gaila, kad su sėkme pažiro pavydo, kritikos bei apkalbų. „Kai nesi su tuo susidūręs, būna tikrai sunku, ypač dėl įvairiausių kalbų. Gyvenime esu gana jautri ir pergalės kaina man buvo labai sunkus momentas, nesupratau, kodėl jie apie mane negražiai šneka, jų net nepažįstu asmeniškai ir jie manęs nepažįsta, bet lenda į asmeniškumus. O tu sėdi ir galvoji, kodėl?“, – atvirai pasakoja Monika. Kokių emocijų jai teko patirti, kas ją labiausiai skaudino ir kokie santykiai užsimezgė su partneriu Vaidu Baumila? Tai sudėtinga tema, ypač kai aplink ją kuriamos legendos, paslaptingai atsako Monika, laikoma ne naujoke muzikos pasaulyje.

Dalyvavo ji ne viename muzikos konkurse, festivalyje, filmavosi televizijos projektuose. Tačiau, net ir sėkmių bei pergalių skatinama mergina šiandien savo gyvenimo sieti vien su muzika dar nedrįsta. Universitete teisę studijuojanti Monika rimtai žvelgia į mokslą ir pamąstymus apie lemtingus ateities planus kol kas nukelia. „Dar nenoriu garsiai apsispręsti dėl ateities, bet sakyti, jog mokausi tam, kad tik gaučiau diplomą, negalima. Man labai patinka mano studijos. Kol kas dainavimas ima viršų, jeigu viskas seksis gerai, galbūt, tai ir bus mano kelias“, – dvejones atskleidžia nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtoja.

Atviras ir draugiškas Monikos bendravimas nuginkluoja ir telieka Monikos klausyti ne tik dainuojančios, bet ir atvirai rėžiančios apie skaudžius dalykus. Šįkart – „Stiliuje“ su Violeta Baubliene per LRT televiziją, šeštadienį 19.30 val.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: