M. Mikutavičių sužavėjo „Lietuvos talentų“ šokėja: „Lanksti kaip kramtoma guma“

Šį vakarą žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje pagaliau pasirodys ilgai laukta projekto „Lietuvos talentai“ premjera! Jos metu dėl teisėjų ir žiūrovų meilės kovos talentingiausi šalies žmonės – žiūrovų laukia nepamirštamas vakaras kartu su visa šeima.

Vieną iš jautriausių pasirodymų padovanos vilnietė Tija Lebedskytė. Penkiolikmetė yra šiuolaikinio šokio atstovė, stebinanti savo artistiškumu, reiškiamomis emocijomis, veido mimikomis ir lankstumu.

„Šokis man yra visas gyvenimas. Nebuvo laiko, kada norėčiau nešokti. Šoku nuo pat mažens, 4 metų. Šokau baletą, šiuolaikinį šokį, lankiau meninę gimnastiką. Tai yra dalykas, kuriame galiu save išreikšti ir papasakoti istoriją nekalbant. Kiekvienas šokis yra atskira istorija“, – prieš lipdama ant scenos kalbės projekto dalyvė.

Geri šokėjai „Lietuvos talentų“ scenoje yra ypatingai vertinami. 2019 m. laidos vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys šokėjui Edgarui Kerpei paspaudė „Auksinį mygtuką“. Šio mygtuko paspaudimas garantuoja, kad dalyvis iš karto patenka į finalą. O kaip dabar visi žinome, būtent E. Kerpė galiausiai ir nugalėjo projekte.

Tijos svajonė yra ne tik sužavėti „Lietuvos talentų“ teisėjus, bet ir laimėti IDO pasaulio čempionatą. Paauglė svajoja užimti prizinę vietą, todėl tam labai ruošiasi, daug treniruojasi. „Noriu savo profesiją sieti su šokiu. Labai norėčiau studijuoti kažkur Amerikoje, Niujorke ar Los Andžele. JAV yra labai daug galimybių. Tai – mano didžiulis tikslas“, – sako Tija.

Scenoje šokėja demonstruos emocijas ir neįtikėtiną lankstumą. Tijos šokis pasakos istoriją apie įvairius suvaržymus ir kaip sunku kartais prisiimti atsakomybę. Pasirodymas visus tris teisėjus sužavės iki sielos gelmių.

„Kaip jums pavyksta gyventi be kaulų?“ – stebėsis Inga Jankauskaitė.

Susižavėjimo pasirodymu neslėps ir Marijonas Mikutavičius: „Jūs lanksti kaip kramtoma guma. Nuostabu, man gražu. Atrodote fantastiškai!“

Kolegoms nepritarti negalės ir trečiasis teisėjas Justinas Jankevičius.  „Jūsų šokis užbūrė ir nunešė kažkur toli… Labai sergu už jus“, – neslėps jis.

Galbūt sužavėti teisėjai netgi paspaus „Auksinį mygtuką“? O gal tą padarys laidos vedėjų duetas? Tą sužinosime jau šį vakarą.

„Lietuvos talentų“ premjera – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: