Krepšinio klubo „Lietkabelis“ direktorius Martynas Purlys (Aina.lt nuotr.).

M.Purlys: niekas netikėjo, kad Panevėžys nukarūnuos Kauno „Žalgirį“

Nors ir pralaimėjusius LKL finalą Vilniaus „Rytui“, tačiau prieš tai pusfinalyje nukarūnavusius Kauno „Žalgirį“ Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus prie „Cido“ arenos Panevėžio sirgaliai sutiko ir pasveikino kaip nugalėtojus. Nors krepšininkai iš Vilniaus grįžo tik apie vidurnaktį juos pasitiko apie pusę tūkstančio panevėžiečių, skambėjo sveikinimai, padėkos, nuaidėjo fejerverkai.

Krepšinio klubo „Lietkabelis“ direktorius Martynas Purlys sakė, kad po nenusisekusio finalo nuotaikos dvejopos.

„Laimėtas sidabras, bet pralaimėta kova dėl aukso. Patekus į finalą visada sieki maksimumo, tačiau mums šį kartą nepavyko. Nuotaikos geros, esu dėkingas visai komandai, rėmėjams ir sirgaliams. Jei sezono pradžioje būtų kas pasakęs, kad Panevėžys sudoros „Žalgirį“ tikriausiai jis būtų išjuoktas“,- sakė „Lietkabelio“ klubo vadovas.

M.Purlys panevėžiečių surengtą sutikimą pavadino nerealiu ir tikino to nesitikėjęs. Anot jo, tai išties puiki dovana komandai, nors finalas ir buvo pralaimėtas.

Klubo vadovas sakė, kad tiek žaidėjams, tiek treneriams, tiek kitiems klubo darbuotojams atostogų nebus, nes pasibaigus vienam sezonui tuojau pat prasidės naujas sezonas.

Kurie krepšininkai liks „Lietkabelyje“, o kurie pakels sparnus galbūt į dar stipresnes komandas, M.Purlys sakė negalintis pasakyti, tačiau akcentavo, jog norėtų, jog jų liktų kuo daugiau. Anot jo, kol kas dar nebuvo pokalbio ir su vyriausiuoju treneriu Nenadu Čanaku, tačiau ir jam bus siūloma pasilikti.

Apie ateinančio sezono biudžetą M.Purlys teigė irgi nieko negalintis pasakyti, tačiau vėlgi pabrėžė, jog labai norėtųsi, kad jis būtų didesnis.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: