Pradžia AINA TV M.Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje vyko regiono mokytojų varžybos

M.Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje vyko regiono mokytojų varžybos

1100
0

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje varžėsi trijų rajonų profesinio rengimo įstaigų mokytojai. Anot organizatorių, toks specialistų ir pedagogų bendradarbiavimas neformalioje aplinkoje yra kur kas efektyvesnis nei įprastos konferencijos.

Trijų didžiųjų šiaurės Lietuvos miestų profesinių mokyklų atstovai susitiko unikaliose varžybose. Į Panevėžį atvykę mokytojai turėjo pasijusti moksleiviais ir atlikti praktines užduotis, primenančias mokinių egzaminus bei kovoti įvairiose sportinėse rungtyse. Taip Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla nusprendė stiprinti regiono profesinio mokymo įstaigų bendradarbiavimą.

Skirtingų mokyklų pedagogų rungtynės Panevėžyje organizuotos pirmą kartą. Kad toks renginys skatina įstaigų bendradarbiavimą ir dalijimąsi gerąja patirtimi pritaria ir svečiai.

Planuojama, jog bendravimą tarp įstaigų skatinantys mokyklų vadovų ir pedagogų susitikimai Panevėžyje bus organizuojami ir kitąmet, be to, į panašias veiklas gali būti įtraukta ir daugiau regiono profesinio rengimo įstaigų.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.