TV3 nuotr.

M. Stonkus – apie įprotį, kurio atsikratyti padėjo sužadėtinė G. Glemžaitė: „Pagalvojau, kad geriau daugiau laiko praleisiu su nuostabiu žmogumi“

Jau visai netrukus, sausio 27-ąją, Kaune nugriaudės prestižiniai M.A.M.A muzikos apdovanojimai 2022. Tai – renginys, kuris kasmet kartelę kelia vis aukščiau, ir dovanoja įspūdingą koncertą tūkstančiams Lietuvos gyventojų – tiek stebintiems jį ekranuose, tiek ir tiems, kurie pamatyti savo mylimiausių atlikėjų atvyksta gyvai. Neverta stebėtis, kad vesti šiuos apdovanojimus taip pat yra garbė, kuri šiemet atiteko didžėjui Jonui Nainiui ir aktoriui Mantui Stonkui. Šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ – nuotaikingas pokalbis su šių metų muzikos apdovanojimų vedėjų duetu.

M.Stonkus neslėps – vesti šiuos apdovanojimus yra didžiulė atsakomybė. Toks pats daugybės pastangų reikalaujantis yra ir pasiruošimas. „Tai bus pirmieji MAMA apdovanojimai po koronaviruso. Dabar bus pilnutėlė „Žalgirio“ arena!“ – džiaugsis laidoje jis.

Savo ruožtu J. Nainys pasakos, jog kvietimas vesti šių metų muzikos apdovanojimus jį nustebino, kadangi būti vedėju – ne pagrindinė žinomo didžėjaus rolė. „Bus įdomu pasitikrinti, nes paskutinįkart tai dariau prieš 10 metų. Yra sakoma, kad savo srities profesionalu ar geresniu tampi įvykdęs 10 tūkstančių valandų mokymosi. Tiek valandų nesimokiau, bet praėjo 10 metų. Pažiūrėsime, kaip man seksis. O kai turi tokį partnerį, gali net nesiruošti“, – pagyrų kolegai negailės J. Nainys.

Taip pat laidoje bus paliesta ir kita tema – faktas, kurį apie M. Stonkų žino ne visi. Pasirodo, kad žinomas vyras yra pametęs galvą dėl švaros!

Kaip laidoje tikins pats Mantas, šis jo įprotis pastaruoju metu keičiasi, o didžiausią įtaką tam padarė sužadėtinė Gelminė Glemžaitė.

„Visa tai, su savo mergaitišku chaosiuku, kurį turi visos moterys, išgydė Gelminė. Tai geriausiai pastebima tada, kai jos spintelėje tiesiog nebelieka vietos, ir visi kremai pradeda kraustytis pas mane. Pagalvojau, kad geriau daugiau laiko praleisiu su nuostabiu žmogumi, nei laiką leisiu tvarkydamasis, kol tas nuostabus žmogus yra namuose“, – sakys jis.

Tiesa, anksčiau, pamatęs netvarką, M. Stonkus būdavo linkęs tvarkyti ne tik savo, bet ir kitų namus. „Taip yra buvę galbūt pas Katlerį. Aš atėjau, o pas jį buvo kranas su kalkėmis… Neiškenčiau. Praėjau“, – juoksis pasakodamas jis, o vėliau pridės, kad taip yra sutvarkęs net žinomo naktinio klubo tualetą.

Daugiau linksmų istorijų – jau šį vakarą.

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniai, 20 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: