Magiška naktis Bitės bibliotekoje

„Hario Poterio naktis bibliotekoje“ – smagus ir intriguojantis renginys, kasmet į Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąją biblioteką sutraukiantis daug jaunimo. Šįmet jis šurmuliuos bibliotekoje lapkričio 23 d., šeštadienį, nuo 15.30 val. iki pat vidurnakčio.

Renginys skirtas 12–29 metų jaunimui, o norintys jame dalyvauti turėtų užpildyti registracijos anketą, kurią ras adresu https://www.pavb.lt/2019/11/kvieciame-i-hario-poterio-nakti-bibliotekoje/ . Ten rasite ir įspūdingą „Hario Poterio nakties bibliotekoje“ programą.

„Ar esate pasiruošę krėsti eibes? Mokysimės apžavėti protą ir pavergti jausmus, į buteliuką uždaryti garbę, išvirti puikybę ir netgi užkimšti mirtį. Mojuosime burtų lazdelėmis ir ieškosime stebuklingo Aukso šmaukšto“, – sako renginio organizatoriai.

Programa prasidės 15.30 val.fotografavimo mokymais 14–29 m. jaunimui „Fotografija kitu kampu: 10 fotografijos paslapčių“, vyksiančiais bibliotekos Virtualios grafikos studijoje. Čia dalyviai ne tik mokysis fotografijos paslapčių, bet ir gaus įvairių užduočių būsimam renginiui.

Dar patekti į renginį bus galima 16.45 – 17.10 val., kuomet bus atrakintos bibliotekos durys ir įleidžiami lankytojai. Vėliau durys bus užrakintos, pavėlavę į renginį nebus įleidžiami.

Hario Poterio naktį rengia Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Atvira jaunimo erdvė kartu su partneriais: Jaunuolių dienos centru, susivienijimu „Panevėžys Collective“, Panevėžio Rotaract klubu, Panevėžio Atviru jaunimo centru.

Renginį remia Panevėžio miesto savivaldybė, Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Atvira jaunimo erdvė, neseniai įsikūrusi naujose patalpose ir atvėrusi Virtualios grafikos studiją, siūlo daug įvairių užsiėmimų 14–29 metų jaunimui.

Darbo laikas, kad lankytojams būtų patogiau, pakeistas ir dabar čia galima lankytis ne tik pirmadieniais –penktadieniais nuo 9 iki 19 valandos, bet ir šeštadienį,  9–16 valandomis.

„Čia įgyvendinamas bibliotekos projektas „Įgūdžių laboratorija“ kuria saugią erdvę jauniems žmonėms mokytis, tobulėti, savanoriauti ir tarsi „pasimatuoti“ vieną ar kitą profesiją. Šis projektas turėtų sumažinti socialinę atskirtį, suteikti jaunimui daugiau galimybių tapti pilnaverčiais rinkos dalyviais. Į darbo rinką sėkmingai įsilieję jauni žmonės prisidės prie miesto ekonomikos bei įvaizdžio gerinimo“, – sako šio projekto vadovė Malvina Zimblienė.

Jauni žmonės mokosi fotografijos meno užsiėmimuose „Fotografija kitu kampu: 10 fotografijos paslapčių“, grafinio dizaino.  Apie streso valdymą, lyderystę, komandinį darbą mokymus veda šių dalykų žinovai.

Atviroje jaunimo erdvėje ir Virtualios grafikos studijoje galima tiesiog maloniai praleisti savo laisvalaikį, pabendrauti prie puodelio arbatos, susirasti naujų draugų, pažaisti kompiuterinių ir stalo žaidimų.

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: