Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-06-06

Magiškai savaitgalio pabaigai – filmas visai šeimai „Aladinas“: kodėl G. Ritchie ėmėsi režisuoti sau nebūdingą juostą?

Jaukiam vakarui su šeima TV3 televizija kviečia pamatyti legendinę istoriją iš pasakų rinkinio „Tūkstantis ir viena naktis“ apie Aladiną ir nepakartojamus jo nuotykius. Tik šįkart pasaka atsiskleis dar kitomis spalvomis, o jos aktoriais taps tokie garsūs veidai, kaip Willas Smithas.

Meilės, gero humoro ir burtų kupinas pasakojimas idealiai tiks gražiai savaitgalio pabaigai ir sužavės net ir tuos, kurie apie istoriją girdėjo jau ne kartą.

Filme „Aladinas“ pasakojama princesę Džasminą pamilusio, jauno ir be galo nuoširdaus vaikino iš gatvės, vardu Aladinas, istorija. Vaikinas padarytų viską dėl gražuolės širdies, tačiau jaudinasi, kad tokia, kaip ji, niekuomet nežiūrės į paprastą ir nekilmingą jaunuolį. Visai netikėtai jam nusišypso laimė, ir vaikinas, kartu su savo beždžionėle, randa magišką lempą bei susipažįsta su džinu.

Stebukladarys gali išpildyti net 3 šeimininko norus, tad Aladino svajonė sužavėti princesę, atrodo, yra vis arčiau. Ši, savo ruožtu, taip pat nori išsigelbėti nuo sultono tėvo, kuris jai į vyrus nori rinkti tik kilmingus, tačiau Džasminos nė kiek nežavinčius jaunikius. Deja, ne viskas taip paprasta – Aladinui ir jo draugams ima trukdyti klastingas burtininkas, kuris siekia pasiglemžti sultono ir jo dukros titulus…

Daugelį žiūrovų nustebino tai, kad šios užburiančios pasakos ekranizacijos ėmėsi puikiai žinomas režisierius Guy Ritchie, garsėjantis tokiais veiksmo filmais, kaip „Revolveris“, „Džentelmenai“ ir kt. Pasirodo, kad G. Ritchie režisuoti „Aladiną“ ėmėsi neatsitiktinai. Žinomo vyro šeima – dideli „Aladino“ gerbėjai, o pats režisierius visuomet degė noru sukurti tokį filmą, kuris padovanotų džiaugsmą ne tik žiūrovams, bet ir jo paties vaikams.

Nuostabi pasaka apie „Aladiną“ ir jo nuotykius gražiai savaitgalio pabaigai – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: