Magiškos Kalėdos

Mes, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos 4a klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja Edita, šią žiemą kalėdinių stebuklų nusprendėme ieškoti Vilniuje.

Katedros aikštėje grožėjomės didžiausia ir gražiausia šalies Kalėdų eglute. Ji švytėjo tūkstančių baltų ir rožinių lempučių skraiste. Eglutės šviesa mus tiesiog užbūrė.

Kadangi mėgstame magiją ir esame tikri, kad pasaulis yra pilnas neįtikėtinų dalykų, aplankėme Illiusion Rooms iliuzijų kambarius. Čia mūsų laukė painusis Veidrodžių labirintas. Vos tik užtraukė veidrodžių labirinto įėjimo užuolaidas, pajutome norą įveikti save ir nepasiduoti veidrodžių kuriamai apgaulei. O kai sėkmingai iš jo ištrūkome, džiaugėmės, kad tai buvo nepakartojamas ir įspūdžių pilnas pasivaikščiojimas. Dydžio kambaryje galėjome pasijusti ir nykštukais, ir pasakų milžinais. Tai buvo optinė apgaulė: vienoje kambario pusėje sukuriamas mažinimo, kitoje – didinimo efektas, todėl keisti save buvo paprasta. Anti-Gravitacijos kambaryje, nors ir stovi tiesiai, tačiau veidrodžio atspindyje save matai pasvirusį. Keistas jausmas. Pabuvojome aukštyn apverstame trijų kambarių bute. Jame išvydome apverstą virtuvę, ryškiaspalvį vonios kambarį ir jaukią svetainę. Įdomus gyvenimas aukštyn kojom! Disko kambaryje šokome ir mėgavomės melodijomis. Skambėjo muzika, švietė ryškios šviesos, o svarbiausia – minia žmonių, nors kambaryje esi tu ir dar keli tavo draugai. Neužmirštamas įspūdis!

Antroje šventės dalyje mūsų laukė įspūdingas susitikimas su magu, kuris įtraukė mus į magijos pasaulį bei atskleidė kelias triukų paslaptis, tam, kad per šventes jais galėtume nustebinti savo artimuosius. Buvo įdomu gauti kalėdines dovanas tiesiai iš mago rankų.

Džiaugiamės patirtais įspūdžiais ir nuoširdžiausiai dėkojame tėvų komiteto pirmininkei Jurgitai Vizbarienei už suorganizuotą išvyką, kuri sužavėjo ir vaikus, ir jų tėvelius.

Edita Račienė
pradinių klasių mokytoja metodininkė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: