Facebook nuotr.

Magistralėje Vilnius-Panevėžys susidūrė trys vilkikai ir trys lengvieji automobiliai

Šiandien 07.26 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad  magistraliniame kelyje A2, jungiančiame Vilnių ir Panevėžį, Širvintų rajone,  ties Puorų kaimu susidūrė trys vilkikai ir trys lengvieji automobiliai. Pirminiais duomenimis yra prispaustų ir sužalotų žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Vilnaius  greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui).

Pranešama, kad dėl eismo padarinių šalinimo uždarytas magistralinis kelias A2 Vilnius-Panevėžys ties 40 km (Širvintų rajonu) Panevėžio kryptimi. Eismas kreipiamas apylanka rajoniniais keliais Nr. 4313 Jauniūnėliai–Musninkai ir Nr. 5217 Maišiagala–Širvintos.

Policijos departamentas įspėja, kad A2 kelyje Vilnius-Ukmergė-Panevėžys susiformavo slidi kelio danga ir yra šoninis bėjas, todėl prašo būti atidiems, pasirinkti saugų greitį, o jei galima rekomenduoja atidėti kelionę.

Facebook nuotr.

Jei buvote įvykio vietoje ir turite nuotraukų ar vaizdo įrašų, pasidalinkite su AINA  skaitytojais. Informaciją siųskite el. paštu: info@aina.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: