Makiažo mokytoja Gabija: ryškus ir spalvotas akių kontūras – tai viena karščiausių tendencijų šiais metais

Kiekviena mergina visada nori atrodyti nepriekaištingai. Makiažo tendencijos ir mados tampa visada labai svarbi tema. Šiandien kartu su talentinga makiažo mokytoja  Gabija  Bairašauskaite bandysime pateikti svarbiausius patarimus, koks geriausias makiažas ir kokios vyrauja šiuo metu tendencijos. Žavus, moteriškas ir tikrai aktualus interviu su makiažo mokytoja tapusia Gabija padės šiais metais atsiskleisti kiekvienai damai, kaip karalienei.

Kaip jūsų gyvenime atsirado grožio pasaulis?

Makiažu susidomėjau dar paauglystėje. Tikriausiai didelę įtaka tai padarė Mama, kas iš tikrųjų kvailai nuskambėtu (dauguma mamų draudžia dažytis tokiai jaunai paauglei ). Kai aš buvau 14-15 metų, man mama patarė pasidažyti blakstienas, nors tuo metu atrodė kaip aš atrodysiu, kaip į mane pasižiūrės kiti, kad į mokyklą einu pasidažiusi tik tušu.

Bet išdrįsau ir supratau kaip man patinka, kiek duoda pasitikėjimo vien tik padažytos blakstienos! Po to taip ir gavosi, kad nuo pirmo tušo prisilietimo pradėjau vis daugiau dažytis ir pasinėriau į makiažą taip stipriai, kad supratau, kad ateitį tikrai siesiu su šiuo menu.

Makiažo meistru gimstama ar tampama?

Tikrai labai sunkus klausimas, bet aš manau, kad tai yra įgimta meno gyslelė. Nes visą laiką piešiau, labai mėgau meną, nors pati nesu baigus dailės mokyklos, bet nuo mažumės imdavau prizines vietas dailės konkursuose. Todėl manau, kad kiekvienas vizažistas turi turėti tą meno gyslelę, nes mūsų darbas reikalauja daug kūrybingumo ir kruopštumo.

Atskleiskite, kokios makiažo tendencijos bus kitais metais? Kas madinga šį rudenį ir žiemą?

Vasara mes visada norime atrodyti gaiviau, kad veidas nebūtų apkrautas sunkaus makiažo, bet rudenį ir žiemą priešingai, pagaliau galime suspindėti. Šį rudenį – žiemą į mada atkeliauja blizgūs auksiniai, šilti šešėliai ir „drėgno” efekto veido oda.

Be abejo iš mados nedingsta ir tvarkingi vešlūs antakiai. Kas svarbu, kad į madą vėl grįžta dūminis makiažas tik kad neutralus, kuris tinkamas ir dienos metu. Ilgą laiką buvo madinga blizgūs lūpdažiai, bet į madą grįžta vėl matinės lūpos, tai bus šio sezono top’as.

Vyraus sodrios, gilios, kartais net sunkios spalvos, kurios taps viso makiažo akcentu. Na ir aišku ryškus ir spalvotas akių kontūras – tai viena karščiausių tendencijų šiais metais.

Jūsų top penki patarimai tinkamam makiažui kiekvienai merginai

Aš kaip ir visada sakiau ir sakysiu antakiai yra vizitinė kortelė išryškinanti tavo veido bruožus. Svarbu neužryškinti antakių, antakiu spalva visada turėtų būti šviesesnė negu jūsų plaukų spalva arba artima jūsų plaukų spalvai.

Tolygaus makiažo paslaptis – švarus ir drėgmės prisotintas veidas. Kad makiažas pasidengtų tolygiai, reikia nepamiršti ir odos priežiūros. Bent kartą į savaitę reikėtų nusipilinguoti odą, ir aišku nepamiršti drėkinančių kaukių. Nesvarbu, kokiai odos tipams, sausai, riebiai – privalu drėkinti oda. Tada jūsų oda padėkos ir pamatysite kaip makiažas dengiasi lengvai.

Išsirinkti pudros toną yra labai paprasta negu galvojat. Niekada nelyginkite spalvos pagal jūsų riešo toną, tepkite ant kaklo, prie pat žandikaulio linijos. Užtepusios išeikite į natūralią dienos šviesą, taip aiškiai pamatysite, ar jums reikia šviesesnio, ar tamsesnio atspalvio.
Jeigu nežinot koks lūpdažis yra tinkamas pagal jūsų odą, rinkitės nude’ines spalvos lūpdažius, jos tinka kiekvienai! Ir be abejo skaistalai suteikia daug gyvumo mūsų odai.

Kuo skiriasi šventinis ir kasdienis makiažas?

Kasdienį makiažą mes galime visos pasidaryti greitai. Pudra, tušas ir lūpdažis. Bet šventinį yra kur kas sunkiau pasidaryti, todėl dauguma merginų kreipiasi pas vizažistes.

Šventinį – proginį makiažą pasidaryti aišku galime ir pačios jeigu turime tinkamas priemones ir kažkiek žinių bagažą apie makiažą, nes tokiam makiažui įeina kiek sudėtingesnės technikos, reikia labai gerai prasklaidyti šešėlius, atrinkti tinkamus tonus, labai didelią dalį reikia atkreipti ir į odos paruošimą, todėl tokiam makiažui naudojama pagal jūsų oda parinkta bazė, pudra kur kas sunkesnė būna, nes nenorime, kad per šventę persimatytų visi netolygumai odos, ar pigmentinės dėmės, raudonis, todėl pudra turėtų būti kuo labiau maskuojanti, bet tuo pačiu, kad atrodytu kuo natūraliau na ir aišku išsilaikymas, jeigu oda paruošta blogai, priemonės naudojamos ne pagal odos tipą, makiažas gali ilgai ta dieną neišsilaikyti, todėl rekomenduoju tokią svarbią dieną patikėti veidą vizažistui, nes jie tikrai žino ką daro ir džiaugsitės puikiu makiažu visa dieną.

Ši grožio sfera tapo geriausia jūsų gyvenimo versija?

Galiu drąsiai sakyti – taip. Makiažas yra man kaip terapija, kuri padeda man nusiraminti. Savęs neįsivaizduoju dirbdama kitokį darbą, o būtent ka šiuo metu darau, man yra tikra palaima. Man patinka kai klientams galiu suteikti pasitikėjimo ir išryškinti pačius gražiausius jų bruožus. Tačiau visų svarbiausia – laimingos klientės akys!

Jei kas jūsų paklaustų kas esi? Kaip save pristatytumėte?

-Jei kas paklaustų – kas esu, sakyčiau: vizažistė- grimerė,  antakių dizaino meistrė, kartu ir psichologė, nes dažnai išklausau klientų išsipasakojimus, išgyvenimus. Galbūt menininke, nes man patinka kurti grožį, dovanoti gerą nuotaiką ir pozityvias emocijas.


Mano profesiją sunku pavadinti darbu, nes darbe žmonės pavargsta, o aš niekada nepavargstu, nes kiekviena mano diena yra skirtinga ir įdomi. Būtent todėl aš visada jaučiuosi kupina energijos ir pozityvumo.


Jūsų patarimai merginoms, kurios imtis panašios veiklos, bet bijo


Aš irgi bijojau, galvoje sukosi pilna minčių. Bet svarbiausia tas negatyvias mintis mesti į šoną ir jeigu tave tai tikrai traukia, jauti, kad tai tavo pašaukimas, tikėk savimi. Bandyk, neišeis, nenuleisk rankų ir toliau bandyk.

Gyvenimas kaip amerikietiški kalneliai, pilni džiaugsmo ir liūdesio, svarbu yra nepasiduoti ir siekti savo svajonių, nes tik didelis sunkus darbas prives prie sėkmės!

Kaip atskirti tinkamas ir netinkamas makiažo priemones?


Atskirti yra tikrai sunku, kas tinka vienai negali tikti visoms. Kiekviena mūsų turime skirtingą odos tipą, skirtingas akių formas. Gal vienai tušas yra pats nuostabiausias, kitai gali dirginti akis. Todėl net man pačiai būna vis sunku atsirinkti tinkamas priemones, todėl tenka daug ką išbandyti, kol randi kas tinka tau.

Foto – Rasa Jarmalienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: