AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2019-09-07

„Mamos, varom kavos“ – mamas vienijanti ir įkvepainti organizacija Panevėžyje (video)

Panevėžyje veikianti aktyvių mamų bendruomenė „Mamos varom kavos“ ne tik vienija mamas, bet ir rūpinasi, kad miestas taptų itin draugiškas šeimoms. Bendruomenės įkūrėja sako, kad aktyvus laisvalaikis ir bendrystės jausmas padeda spręsti ir iškylančius rūpesčius, o visuomenė darosi tolerantiškesnė. 

„Mamos varom kavos“ – taip pasivadinusi aktyvių mamų bendruomenė Panevėžyje vaikus auginančias mamas kviečia rasti laiko ne tik kavos puodeliui, bet ir aktyviam laisvalaikiui, o miesto įstaigas ragina tapti draugiškomis šeimoms, mamos ir mažyliams.

Aktyvių mamų iniciatyva Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje, kai kuriose kavinėse ir net prekybos centre atsirado mamos ir vaiko kambariai. Ir tai ne vienintelė iniciatyva, dabar mamos inicijuoja pokalbius ir derybas su kelionių agentūromis:

Sporto treniruotės su vežimėliais, vaikų ir mamų zumba užsiėmimai ir dar daugybė veiklų vyksta mieste, kurias organizuoja bendruomenė „Mamos varom kavos“. Kartu mamos ne tik aktyviai leidžia laisvalaikį, bet ir semiasi žinių apie vaikų auginimą, raidą ir kasdienius iššūkius.

Mamų bendruomenei „Mamos varom kavos“ priklauso beveik pusšimtis vaikučius auginančių panevėžiečių. Bendruomenės įkūrėja sako, kad mamų prisijungiančių ir mielai dalyvaujančių įvairiose akcijose, paskaitose ir susitikimuose yra gerokai daugiau. Ieva Grigaitė viliasi, kad Panevėžyje mamų bendruomenė tik augs ir stiprės, o jas vienys turiningas laisvalaikis, kokybiškos paslaugos šeimai, bei galimybė atvirai disuktuoti visais klausimais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: