Marijonas Mikutavičius: „Rokenrolinis mano gyvenimo etapas – praeity“

„Viešinami policijos reidai, neblaivių ir blaivių įžymybių stabdymas duoda teigiamą rezultatą, – mano Marijonas Mikutavičius. Naują madą viešinti per reidus sustabdytų žinomų žmonių nuotraukas „Info TV“ laidoje „Andrius Užkalnis plius“ šį antradienio vakarą 21 val. A. Užkalnis aptars su M. Mikutavičiumi.

„Nežinau, ar žymius žmones reikia viešinti labiau nei kitus, bet reikia viešinti visus“, – sakė dainininkas. Anot M. Mikutavičiaus, mada vairuoti girtam pamažu eina į nebūtį, ne taip, kaip prieš 10 metų.

„Gyvendamas savo rokenrolinį gyvenimą galiu prisiminti tūkstančius istorijų, kaip žmonės vairavo neblaivūs, tarp jų ir aš. Ir akivaizdu, kad dabartinis viešinimas duoda rezultatų“, – apie praėjusį gyvenimo etapą sakė dainininkas.

Anksčiau policijos sustabdyta įžymybė be vargo „atleidinėjo iš darbo“ pareigūnus ir nesuko galvos. „O dabar jis barstosi galvą pelenais, žegnojasi ir bando iš karto reabilituotis visuomenės akyse, eiti keliais tūkstantį savo Kalvarijų, nes supranta, kad blogai padarė. Čia, vadinasi, gerai“, – sakė M. Mikutavičius.

Visas pokalbis su M. Mikutavičiumi – laidoje „Andrius Užkalnis plius“ šį antradienio vakarą 21 val. per „Info TV“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: