Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-03-24

Marius Jampolskis atvirai apie vaikystės nuotykį: „Kaip aš po to buvau dėkingas mamai, kad man buvo padėjus tų kapeikų“

Trečiadienio vakarą, smagiausioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuosis net du žymus Lietuvos žmonės – aktorius, atlikėjas Marius Jampolskis ir dainininkė Irūna Puzaraitė-Čepononienė. Marius TV3 eteryje pasakos savo vaikystės išdaigas bei šeimyniškus potyrius kartu su dukra Vilte, kuri taip pat apsilankys studijoje.

Aktorius Marius Jampolskis atvykęs į laidą „Gero vakaro šou“ atvirai pasakojo apie savo vaikystę. Nors jis vaikystėje buvo stropus muzikos mokyklos mokinys, Marius iškrėtė išdaigą, dėl kurios dar ir dabar gėda prisiminus.

„Aš esu vieną kartą pavogęs, bet tai buvo tokia gėdinga istorija, todėl po to daugiau niekada nevogiau“, – prisipažino Atlikėjas ir papasakojo tą nutikimą.

„Aš ėjau iš muzikos mokyklos su smuikeliu ir kažkaip pagalvojau – reik užeit į parduotuvę, o kapeikų aš dar neturiu, bet pažiūrėsiu kažką. Ir aš vaikštau, vaikštau, ir tada man gimė planas – man reikia tų sausainių! Ir aš įsidėjau juos į tą kuprinę, kur buvo natos ir einu, ir aišku pardavėja sustabdė: „A, ką čia turi?“. Ir aš jau visą vaizdą pamačiau, kaip čia dabar iškvies tėvus, kaip čia prasidės reikalų, kaip man bus gėda, o man jau gėda ir aš tada pradedu vaidinti: „Ne, ne aš čia, ai kaip čia man pataikė, aš tuoj, čia tuoj…“. Iš kišenės tuoj kažką kraustyt ir staiga, toj kišenėj, ten man mama buvo prieš 3 dienas įkišusi tų kapeikų, ir aš svarbiausia buvau pamiršęs, ir aš sakau: „Va, va, gi aš turiu, aš netyčia“. Ir kaip aš po to buvau dėkingas mamai, kad man buvo padėjus tų kapeikų“, – dalinosi vaikystės nuotykiais Marius.

Nors paties Mariaus vaikystė bei išdaigos jau praeityje, jis jas gali prisiminti ir aptarti kartu su savo vaikais – Dovydu bei Vilte. Stebėdamas juos augančius jis sako, kad kaip pavyzdį vaikams pristato save.

„Nėra geresnio žmogaus už mane, žinai, tai, galvoju, rodysiu save“, – juokauja Marius.

Laimingi vaikai – laimingi ir tėvai, o prie visos šeimos laimės prisideda ir namie esantys augintiniai: 3 šunys bei katinas.  O vieno šuns atsiradimo istorija yra labai jautri ir graži.

„Tai yra TV3 šuo. Tai yra šuo, kuris dalyvavo TV3 televizijos kalėdinėje vinjetėje, kurioje mes filmavomės ir buvo atneštas šuniukas, mažiukas iš dėžės iškeltas, čia yra tas pats šuniukas. Ji iš prieglaudos – Trioškė. Ir aš filmavausi toj vinjetėje, ir ten buvo mergaitė su ta šunyte, ir aš paklausiau ar čia jos šunytė, ir sako: „Ne, čia ji iš prieglaudos.“ Ir aš tada galvojau, galvojau, pas mane jau buvo 2 šunys ir galvoju, ar 2, ar 3, žinai… Nu ir gavosi, kad trečias šuo. TV3, nu, tai aišku, kad Trioškė“, – su dideliu džiaugsmu prisiminė Marius Trioškės atsiradimą šeimoje.

Išgirsti dar daugiau smagių Mariaus ir Irūnos istorijų bei jų duetą, galėsite jau šiandien, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: