LaisvalaikisŽiniasklaida

Marius Repšys pirmąjį vaidmenį teatre gavo pasiuntęs žinomą scenografą

Šią pirmadienio pavakarę, 17.30 val., „VIDO VIDeO“ laidoje per LNK svečiuosis mylimi  scenos žmonės – aktoriai Larisa Kalpokaitė, Marius Repšys, dainininkai Monika Marija ir Justinas Jarutis.

Aktorė Larisa Kalpokaitė kalbėdama apie savo karjerą teatre, juokavo, kad aktoriai turi savo amžiaus kategorijas. Žinoma aktorė sakė, kad dabar ji – močiučių kategorijoje. „Seniau buvau meilužių, dabar – močiučių. Iš tiesų, manau, kad būti močiute man visai tiktų, labai laukiu anūkų”, – atviravo L. Kalpokaitė.

Laidoje aktorius Marius Repšys pasakojo netikėtą savo karjeros pradžią teatre. „Vyksta pirmoji atranka pas režisierių Oskarą Koršunovą, kastingas į spektaklį „Išvarymas”. Sėdi gerbiamas režisierius Oskaras Koršunovas. Pavargęs.  Aš ateinu, jis paklausia pavardės. Sakau, kad esu Repšys.  Tada jis susiranda mano pavardę sąraše ir rodydamas į kitą žmogų klausia: „Ar matai tą bičą”? O tas bičas – turbūt geriausias Lietuvos scenografas Gintaras Makarevičius. Koršunovas man sako: „Pasiųsk tu jį ant trijų raidžių”. Aš pažiūrėjau į jį ir sakau: „Žinai ką, Makarevičiau, eik tu…”. Ir tada Oskaras Koršunovas prie mano pavardės uždėjo pliusiuką. Nustebęs paklausiau: ar jau viskas? Man buvo pasakyta, kad esu laisvas. Vaidinti nieko nereikėjo, bet gavau pagrindinį vaidmenį“.

Kaip vieną linksmiausių istorijų savo karjeroje Marius Repšys prisiminė repeticiją su garsia scenos primadona iš Amerikos: Buvo tokia scena, kai man reikėjo 5 minutes kabėti aukštyn kojomis su stringais. Nusileidžiu aš po kabėjimo, ji prieina ir sako: „Nice tattoo“. O priėjęs kolega sako: pažiūrėk žemiau. Žiūriu, o man per tuos stringus viskas iškritę kabo…”, – smagiais scenos prisiminimais dalinosi M. Repšys.

Apie pačias netikėčiausias situacijas scenoje, apie tai ko nežino ir nemato žiūrovai, apie patirtas traumas ir kolegų krečiamas šunybes – laidoje „VIDO VIDeO“ šią pirmadienio pavakarę,17.30 val., per LNK. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close