Grožis - Laisvalaikis - 2021-02-08

Masažas dviems – idėja bet kokiai progai

Seniai buvote pasimatyme? Trūksta idėjų, kaip sustiprinti poros santykius? Norite atsipalaiduoti? Tobulas savaitgalis dviems gali pasižymėti įvairove – pramogas keisti poilsiu ir atpalaiduojančiomis procedūromis. Masažas dviems poros santykius praturtins nepamirštamomis akimirkomis ir padės nustumti į šalį bet kokius rūpesčius. Įsigijus dovanų kuponą maloniam seansui, pravers keletas naudingų patarimų. 

Ką žinoti apie masažus dviems?

Bene visi masažai pasižymi atpalaiduojančiomis savybėmis. Tikėtina, kad po procedūros norėsis ilsėtis arba pasnausti. Jei planuojate savaitgalį, kruopščiai suplanuokite dienotvarkę, kad pirmąją dienos dalį praleistumėte aktyviai, o vakare pasimėgautumėte relaksacijomis. Sportiškoms poroms masažas dviems gali tapti desertu po aktyvių veiklų. Juk kas gali būti geriau, nei romantiškas vakaras su atpalaiduojančiu masažu dviems?

Jei pasilikote masažą vakarui, tikėtina jausitės pavargę ir žvėriškai išalkę. Medikai rekomenduoja būti kantriems ir mažiausiai dvi valandas prieš masažą apskritai nieko nevalgyti, tik gausiai atsigerti vandens. Nors prie pilvo srities terapeutas neprisilies, verčiau nerizikuoti, o vakarienę atidėti vėlesniam laikui. Po atpalaiduojančių procedūrų gardūs patiekalai ir svaiginantys burbuliukai bus pasakiško skonio! Jei alkis vis dėlto ima viršų, per daug nesikankinkite ir pasistiprinkite lengvu baltyminiu užkandžiu.

Ar gerai sutariate? Antraip psichologai pataria pradėti dalintis kasdienėmis veiklomis! Tai sustiprins santykius ir iš naujo įžiebs aistrą. Pasirodo, Amerikoje masažas dviems taikomas porų terapijos metu. Intymios procedūros metu partneriai patiria panašius pojūčius, užuodžia tuos pačius kvapus, o greta išgyvena tą pačią patirtį. Tiek procedūros metu, tiek ir po jos partneriai linkę dalintis įžvalgomis, todėl geriau supranta vienas kito poreikius.

Kaip išsirinkti masažą dviems?

Nė viena pasakiška patirtis negali apsieiti be „trijų taisyklės“! Pirma, išsirinkite procedūrą, kuri tiktų jums ir jūsų partneriui. Jei moterims patinka aromaterapija, o vyrams – karštų akmenų procedūros, rasti kompromisą ne taip ir sunku. Daugelis SPA centrų porų masažus atlieka pagal pageidavimą. Vadinasi, procedūros gali būti skirtingo stiliaus. Antra, kruopščiai suplanuokite laiką. Trečia, masažais pavyks pasimėgauti bet kuriame šalies kampelyje! Svetainėje Beta.lt pavyks rasite dovanų čekių procedūroms Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Birštone ir kituose miestuose. Tad liks išsirinkti patrauklią vietelę ir rezervuoti laiką savaitgaliui internetu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: