Masažo procedūra

Žmogaus organizmo limfinė sistema yra neatsiejama nuo geros savijautos ir sveiko organizmo funkcionavimo. Ji funkcionuoja kartu su visa kraujotakos sistema, per limfą iš organizmo pašalinami toksinai, nereikalingos medžiagos, skysčiai, medžiagų apykaitos produktai. Limfa vadinamas skystis, tekantis limfagyslėmis, o sveikas ir tinkamas jos funkcionavimas sudaro didelę dalį žmogaus sveikatos ir geros savijautos. Jeigu žmogaus organizme sutrinka sudėtinga limfos sistema, žmogus ima jausti neigiamus padarinius, tokius kaip įvairios alergijos, širdies ligos, lėtinis sinusitas, energijos trūkumas, dažnai pasitaikantis nuovargis, padidėjęs kraujo spaudimas, dažnai pasikartojančios virusinės infekcijos, o ypač celiulitas ir viršsvoris. Jei žmogaus organizme sutriko limfos veikla, žmogus dažnai jaučia virškinimo sistemos sutrikimus, pablogėja odos būklė, nusilpsta imunitetas. Pablogėja bendra žmogaus savijauta, todėl šiuos padarinius reiktų šalinti, o tam geriausiai tinka limfodrenažinės paslaugos.

Nors limfos aktyvumą labai gerai veikia fizinis aktyvumas, tačiau limfodrenažinis masažas limfą veikia efektyviai ir užtikrintai. Limfodrenažiniai masažai gali būti atliekami tiek rankomis, tiek tam pritaikytu aparatu, kuris veiksmingai išjudina limfos tekėjimą ir aktyvumą. Limfodrenažinės paslaugos gali būti atliekamos ir taikant kompresijos metodą kompresinės terapijos aparatu. Limfo tipo paslaugas galite įsivaizduoti kaip pasitarnaujančias ne tik organizmo valymui, tačiau padeda sumažinti apimtis ir pagerinti odos būklę.

Kokybiškai ir profesionaliai atliktas limfodrenažinis masažas gali padėti žmogaus organizmui atsigauti ir pagerinti savijautą. Šio tipo paslaugos stiprina imunitetą, jų metu aktyviai skatinama kraujo cirkuliacija, atkuriamos apsauginės organizmo funkcijos ir pagreitinama medžiagų apykaita. Limfa dalyvauja organizmui reaguojant į infekcijas, kurių metu gamina limfocitus, apsaugančius organizmą bei naikinančius kenksmingas medžiagas.

Limfodrenažiniai masažai taip pat padeda sumažinti kojų tinimą, kuris atsiranda dėl sutikusios limfos veiklos ir tekėjimo. Kojų tinimas dažnai pasireiškia žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, nesirūpinant savo sveikata galima sulaukti baisesnių pasekmių – susirgti limfedema, o limfodrenažinis masažas gali padėti to išvengti. Limfodrenažinės paslaugos taip pat teigiamai veikia būklę po operacijų, nes aktyvina limfos tekėjimą, tai ypač padeda po krūties vėžio operacijų, taip pat padeda pagreitinti netolygaus, patinusio rando gijimą po Cezario pjūvio. Limfodrenažinės paslaugos taip pat padeda dailinti kūno linijas, padeda atsikratyti nepageidaujamo celiulito ir poodinio riebalinio sluoksnio. Celiulito sumažėjimas nėra tik vizualiai matomas rezultatas, kadangi viena iš jo priežasčių – sutrikusi limfinės sistemos veikla.

Limfo masažų paslaugos naudingos tiems žmonėms, kurie kamuojami antsvorio ar nori sumažinti ryškiai matomą celiulitą įvairiose kūno vietose, kompleksuoja dėl sukritusios odos, dirba sėdimą darbą ir mažai fiziškai juda. Limfodrenažinės paslaugos efektyviai padeda išvalyti organizmą nuo toksinų, atliekų, susikaupusių per ilgą laiką, limfodrenažinis masažas naudingas norint sumažinti pooperacinius randus. Limfo paslaugų masažas padeda organizmui atgauti energiją, nes jau po pirmos procedūros jaučiamas palengvėjimas ir energijos antplūdis, o reguliariai atliekant limfodrenažines paslaugas rezultatai matomi ir kitose kūno vietose, sumažėja celiulitas ir akivaizdžiai susitraukia kūno apimtys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *