Masinėse šventėse – izoliatoriai alkoholio vartotojams

Kupiškio rajono policija siūlo dar labiau riboti alkoholinių gėrimų vartojimą masiniuose renginiuose. Numatoma tiksliai apibrėžti ir pažymėti vietą, kur būtų galima pardavinėti ir vartoti tokius produktus švenčių ir kitų susibūrimų metu. Geriantys žmonės būtų aptverti specialia tvorele ar juosta ir negalėtų su alaus stikline peržengti jos ribų. Šį siūlymą artimiausiu metu turės svarstyti ir rajono Taryba.

Nepagarba blaiviesiems

Neseniai susibūrusi Visuomeninė taryba prie Kupiškio rajono policijos komisariato nusprendė pasirūpinti rajone vykstančių masinių renginių kultūra ir pasiūlė įvesti apribojimą alkoholio vartotojams. Kupiškio rajono tarybai svarstyti jau pateiktas projektas „Dėl Masinių renginių organizavimo Kupiškio rajono viešosiose vietose tvarkos aprašo patvirtinimo“ pataisymų ir pakeitimų.

Sumanymo autoriai siūlo masinių renginių metu teritoriją, kurioje vartojamas alkoholis, tiksliai apibrėžti ir pažymėti. Esą tokia tvarka sėkmingai veikia Vilniaus ir Panevėžio miestuose.

Plačiau skaitykite “Kupiškėnų mintyse”.

Ingrida NAGROCKIENĖ

Nuotraukoje:Bus siūloma apriboti alkoholio vartojimą masinių renginių metu. Taip savo šventes jau švenčia Vilniaus ir Panevėžio miestai.
Jurgitos Žiukaitės nuotrauka.

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: