Maxima: apsinuodijusių ir nukentėjusiųjų gydymo išlaidos bus apmokėtos

MAXIMA LT, UAB Generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris:

„Mums kelia didžiulį susirūpinimą Panevėžio visuomenės sveikatos centro išplatinta informacija dėl galimo asmenų apsinuodijimovienoje iš „Maxima“ parduotuvių, Panevėžyje pirktu maistu. Maistą gaminusio cecho Panevėžyje veikla šiuo metu sustabdyta. Dedame visas pastangas, kad kuo greičiau išsiaiškintume priežastis, galėjusias, kaip įtariama, sukelti ūmų apsinuodijimą: bendradarbiaujame su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovais, savo ruožtu šiame ceche pradėjome vidinį tyrimą, inicijuojame patikrinimus ir kituose tinklo gamybos padaliniuose.

Visomis mums prieinamomis priemonėmis bandome gauti daugiau informacijos ir apie nukentėjusiųjų nuo galimai nekokybiško maisto sveikatos būklę. Kaip įtariama, apsinuodiję asmenys į prekybos tinklą su pretenzijomis tiesiogiai nesikreipė, ši informacija įmonę pasiekė iš Panevėžio sveikatos centro atstovų. Vis tik dėl apsinuodijimo atvejų jau inicijuojame draudiminius įvykius. T. y. tik paaiškėjus priežastims, kas galėjo sukelti apsinuodijimą, visos nukentėjusiųjų gydymo išlaidos bus apmokėtos.

Mūsų klientų saugumas ir jų sveikata – mums yra svarbiausias prioritetas. Tad kaip įmonės vadovas dėsiu visas pastangas, kad priežastys, galėjusios sutrikdyti mūsų klientų sveikatą, būtų nedelsiant išaiškintos, atsakingi asmenys nustatyti, padaryta žala atlyginta ir užkirstas kelias tokių ar panašių įvykių pasikartojimui ateityje“.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: