Maxima nuotr.

„Maxima“ primena: saugumo priemonės svarbios ir prieš, ir po apsipirkimo

Kaukės dėvėjimas, rankų dezinfekavimas ir vienkartinių pirštinių naudojimas apsiperkant – pirmosios priemonės, užtikrinančios didesnį pirkėjų saugumą parduotuvėse. Nepaisant to, kad daugumai šios priemonės jau tapo savaime suprantamos, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ skatina į parduotuves eiti susiplanavus apsipirkimą bei savo saugumu rūpinantis papildomai.

Saugumas svarbus ir namuose

„Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė atkreipia dėmesį, kad į saugaus apsipirkimo sąvoką yra įtrauktas ne tik apsilankymas prekybos centre, tačiau ir elgesys iš jo išėjus. Mat pabaigus apsipirkimą rankų dezinfekavimas padeda pašalinti tik ant jų esančius viruso sukėlėjus, o galėję patekti ant pirkinių vis dar tebelieka krepšyje.

„Stengiamės kiekvienam pirkėjui užtikrinti kaip įmanoma didesnį saugumą apsiperkant. Šiam tikslui ne tik ribojame lankytojų skaičių parduotuvėse, bet ir nuolat dezinfekuojame dažniausiai liečiamus paviršius. Pirkėjams taip pat reguliariai primename, kad neliestų prekių, kurių neketina įsigyti. Atitinkamo dėmesio sulaukia ir kiti parduotuvėje esantys paviršiai: prekių susidėjimo zonos prie kasų, savitarnos kasų ekranai, banko kortelių skaitytuvai ir kt. Visi šie paviršiai dezinfekuojami ne rečiau nei 5 kartus per dieną“, – akcentuoja E. Dapkienė.

Ji džiaugiasi, kad didžioji dalis tautiečių į parduotuves atkeliauja pavyzdingai dėvėdami apsaugines veido kaukes, taip pat prie parduotuvių įėjimo dezinfekuoja rankas, užsideda nemokamai dalinamas vienkartines pirštines.

Prekybos tinklo atstovė primena, kad šiuo metu parduotuvėje derėtų lankytis kuo rečiau ir pirkinių sąrašus planuoti kuo ilgesniam laikotarpiui. Parduotuvėje pirkėjai turėtų nepamiršti laikytis saugaus bent dviejų metrų atstumo, prekių skyriuose vengti didesnių pirkėjų susibūrimų.

„Be apsauginių veido kaukių ir vienkartinių pirštinių klientai turėtų nepamiršti ir dezinfekuoti rankas, čiaudėti į nosinaitę ar vidinę alkūnės dalį. Norint atsiskaityti už pirkinius, esant galimybei, rekomenduojame tą daryti banko kortele bekontakčiu būdu, taip pat rinktis savitarnos kasas“, – vardija E. Dapkienė.

Primenama, kad 2020 m. pavasarį buvo atlikta tinklo „Barbora Express“ plėtra ir daugelyje šalies miestų atsirado pirkinių atsiėmimo stotelės. Pirkėjai kviečiami naudotis šiomis pirkinių atsiėmimo stotelėmis. Tokiu būdu jie galės įsigyti visas reikalingas prekes išvengdami ėjimo į parduotuvę.

„Maxima“ padidintą dėmesį skiria ne tik klientams, bet ir darbuotojams. Prekybos tinklas savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudęs specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: