Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-18

Mažylė plungiškė Reda: „Man Dievulis pagailėjo tiktai ūgio, bet ne smūgio”

„Man Dievulis pagailėjo tiktai ūgio, bet ne smūgio. Turiu tai vertinti ir eiti į priekį, iš gyvenimo pasiimti viską, ką jis man duoda“, – šį antradienio vakarą LNK laidoje KK2 kalbės plungietė Reda Aurylaitė, mažylė moteris, kurios ūgis – vos metras ir 24 centimetrai.

Reda sako, kad neteisinga tokius žmones vadinti liliputais. „Liliputai yra iki 80 centimetrų. Liliputas man skamba kaip įžeidimas. Mūsų, mažų žmonių, Lietuvoje mūsų yra daug“, – sako Reda.

Reda sako, kad gyvena labai gerai. Turi namus, darbą, aukštą širdies draugą, ir dėl nieko nesiskundžia. Ji gyvena visiškai pilnavertišką gyvenimą. Bet aplinkiniai žmonės kartais labai užknisa. Jiems atrodo, kad Reda turėtų būti nelaiminga.

„Kai nusiskutu plaukus, vasarą taip dažnai darau, lipdama į autobusą sulaukiu užuojautos: pasitraukit, nes ji vargšė, ji serga. Lietuva dar yra labai uždara ir čia sunkiai dar priima kitokius, bet  pamažu tolerantiškėja“.

Reda yra pavyzdys, kaip galima prisitaikyti prie gyvenimo ir laimingai gyventi. Savo istorija mažylė dalinasi su Lietuvos moksleiviais mokyklose ir socialiniuose tinkluose, kad žmonėms, kurie yra šiek tiek kitokie, įkvėptų vilties.

Dėl savo mažo ūgio Reda kentėdavo tik mokykloje, kurioje vaikai mažylę buvo pasirinkę patyčių taikiniu. Vieninteliai nepatogumai, kuriuos dabar patiria Reda yra buitiniai. Sunkoka su madingais rūbais. Tokių dydžių parduotuvėje nelabai rasi, nebent vaikiškus. Todėl Reda pati išmoko siūti. Dar jai sunku, pavyzdžiui, parduotuvėje, kai reikia pasiekti aukštai esančią prekę. Tam ji turi tokią gudrybę, kurią atskleis laidoje.

Visas pasakojimas apie Redą Aurylaitę – šio antradienio LNK laidoje KK2, 19.30 val., per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: