Medeikių vaikų globos namams „Vaiko užuovėja“ pradėjo vadovauti Agnė Samulienė

Nuo rugsėjo 16 dienos Medeikių vaikų globos namams „Vaiko užuovėja“ pradėjo vadovauti nauja direktorė – Agnė Samulienė.

Pirmąją darbo dieną naująją vadovę kolektyvui pristatė rajono Savivaldybės mero pavaduotoja Astra Korsakienė. Ji linkėjo, kad A. Samulienė sugebėtų būti su komanda, dirbti kartu su komanda, rasti kelią prie vaikų, normaliai bendrauti su kolektyvu. Mero pavaduotoja sakė tikinti, kad A. Samulienė turi ir patirties, ir žmogiškųjų savybių vadovauti vaikų globos namams. Naujoji direktorė A. Samulienė kalbėjo, kad jai svarbiausia – nenuvilti vaikų ir padėti jiems užaugti, kad jų gyvenimai būtų kuo sklandesni. Tam, įsitikinusi direktorė, būtina viso kolektyvo pagalba ir bendras darbas.

Kolektyvo atstovai pasveikino naująją vadovę, gėlės žiedu atsisveikino su buvusiu laikinuoju direktoriumi Renaldu Simėnu.

Agnė Samulienė yra baigusi socialinio darbo ir anglų kalbos studijas. Turi 13 metų darbo patirtį socialinės gerovės institucijose bei mokyklose. Pastaruosius 10 metų dirbo mokykloje bei dėstė anglų kalbą suaugusiųjų grupėse vakarais. Yra dalyvavusi įvairiuose projektuose (mokymuose Didžiojoje Britanijoje, stažuotėje JAV SUSI programoje). Yra dirbusi socialine darbuotoja Pagynės vaikų globos namuose, įmonėse „Šv. Jono vaikai“, „Jaunimo šilas“. Panevėžio kolegijoje dėstė socialinio darbo su vaikais ir socialinio darbo administravimo dalykus.

Agnė Samulienė yra gimusi Panevėžyje, dirbo įvairiuose Lietuvos miestuose. Ištekėjusi atvyko į vyro gyvenamąją vietą – Biržų rajoną. A. Samulienė dalyvavo konkurse į VšĮ „Vaiko užuovėja“ direktorės pareigas ir jį laimėjo.

Šiuo metu Medeikių vaikų globos namuose „Vaiko užuovėja“ yra 11 globotinių.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: