Medienos vietoje – baltarusiškos cigaretės: Raigarde sulaikyta beveik 1,5 mln. eurų kontrabanda (video)

Tradicinės slėptuvės, įprasta kontrabanda: gegužės 24 d. Raigarde muitinės pareigūnai sulaikė pjautinės medienos krovinyje slėptus 400 tūkst. pakelių nelegalių rūkalų, kurių vertė – apie 1,5 mln. eurų.

Apie 4 val. 45 min. nakties į Raigardo kelio postą iš Baltarusijos Respublikos vilkiku „DAF“ su puspriekabe atvažiavęs šios šalies pilietis pareigūnams sakėsi vykstantis į Vokietiją ir gabenantis medieną.

Ne paslaptis, kad mediena bene dažniausiai maskuojami rūkalų kontrabandos kroviniai, todėl buvo nuspręsta šią transporto priemonę patikrinti.  

Ir šiuo atveju muitininkų įtarimai pasitvirtino: praardžius vieną iš sukrautų medinių lentelių pakuotę, paaiškėjo, kad jos tebuvo maskuotė dėžėms su kontrabandinėmis cigaretėmis.

Iš viso rasta daugiau kaip 400 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk Superslims“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 1 mln. 388 tūkst. eurai.

Dėl sulaikytos kontrabandos ikiteisminis tyrimas atliekamas Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje, tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokuroras.

Vairuotojui skirta kardomoji priemonė – piniginis užstatas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: