Muitinės kriminalinės tarnybos nuotr.

Medžio granulių ir anglies kroviniuose rasta 400 tūkst. eurų vertės kontrabanda

Praėjusią savaitę Kenos geležinkelio posto muitininkai sulaikė dvi nelegalių cigarečių siuntas. Iš Baltarusijos atvažiavusiuose traukiniuose su medžio granulėmis ir anglimi, aptikta daugiau nei 100 tūkst. pakelių nelegalių rūkalų.

Pirmasis traukinys, vežęs medžio granules, į Keną atvažiavo ketvirtadienio, balandžio 7 d., vakare, apie 20 val.

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai patikrinę vagonus, viename jų, tiesiog ant medžio granulių pakuočių, išvydo sumestas baltarusiškų cigarečių dėžes. Iš viso rasta 150 dėžių (75 tūkst. pakelių) įvairių rūšių cigarečių „Minsk City“, ‚Fest 7“ ir „Fest“.

Antras kontrabandos krovinys sulaikytas jau naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, balandžio 8–ąją, apie 00:30 val. Tuomet, tikrinant kitą traukinį su anglies kroviniu iš Baltarusijos, po anglimi irgi rastos užkastos kontrabandinių cigarečių dėžės. Iš viso aptiktos 73 dėžės (36,5 tūkst. pakelių) cigarečių „Fest“.

Dėl abiejų įvykių Muitinės kriminalinėje tarnyboje (MKT) pradėti ikiteisminiai tyrimai, kuriems vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Bendras Kenoje sulaikytų nelegalių rūkalų kiekis – 111, 5 tūkst. pakelių cigarečių, kurių vertė (su mokesčiais) – daugiau, nei 400 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos nuotr.

Muitinės kriminalinės tarnybos inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: