Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-06-12

Meilė kardinaliai pakeitė verslininkės E. Strolienės likimą: „Prisiliečiau prie to, ko gyvenime nebuvau lietusi“

Meilė dažnai pakeičia likimus – tuo sekmadienį galės įsitikinti ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai. Kol nesutiko savo vyro, Ernesta Strolienė buvo kineziterapeutė, o šiandien ji – audinių pasaulio verslininkė, kuriai pačiai toks karjeros posūkis buvo netikėtas. Tačiau ar gali būti kitaip, jei mylimas vyras – audinių karalius?

Būtent vyras žavingą ir energijos nestokojančią Ernestą nuolat motyvuoja ir skatina žengti pirmyn. Sutuoktinis įkvėpė moterį nerti į jai visiškai naują sritį, drąsino ir visuomet palaikė.

„Dievaži, iš tikrųjų niekada negalvojau, kad papulsiu į tokį verslą. Savo ateitį siejau labiau su medicina, sportu. Likimas iškrėtė pokštą, ir aš, aišku, esu labai dėkinga, nes mane atvedė į tokį kelią, kuriame aš dabar verdu visu kūnu, visa siela“, – laidoje teigs Ernesta.

Šeimos verslas

Moteris neslepia – susipažinusi su būsimuoju vyru ji nesuprato jo įsitraukimo į audinių ir tekstilės verslą. Tačiau po sutuoktuvių vyras pasiūlė jai į visa tai pasinerti kartu. Ernesta ilgai svarstė, ar pasukti šiuo keliu, kol sritis ją visiškai užvaldė. Tai, kad vyras savo „kūdikį“ – išpuoselėtą verslą – patikėjo žmonai, rodo didžiulį pasitikėjimą ja.

„Tiesiog prisiliečiau prie to, ko gyvenime nebuvau prisilietusi. Tai mane pakerėjo ir iki šiol verdu visame šitame versle. Ir, manau, dar ilgai jame būsiu“, – teigs verslininkė, kurios vyras įsitikinęs, kad žmona puikiai tvarko verslo reikalus.

Su verslu užaugo ir pati Ernesta – visą tą laiką šalia jos buvo vyras, palaikantis, nepriekaištaujantis dėl klaidų, skatinantis nenuleisti rankų ir padėdamas išspręsti visas problemas.

„Buvo sudėtingiausia leisti daryti klaidas, nes klaidos moko geriausiai. Buvo tokių klaidų, dėl kurių Ernesta iki šiol klausia, kodėl leidau jai jas daryti. Tai va tas momentas – leisti daryti klaidas, žinant mano charakterį, man buvo labai sunkus“, – prisimins Gintautas Strolys ir pridurs, kad šiandien jis elgtųsi lygiai taip pat.

Mylėkite save

Tačiau laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai sekmadienį išgirs ne tik apie stipriai Ernestos gyvenimą pakeitusią meilę, bet ir apie jos patarimus moterims – iš kokių audinių geriausia siūtis drabužius?

„Aš rekomenduočiau nesivaikyti mados. Nes mada atėjo, praėjo, vėl atėjo, vėl praėjo. Kiekviena iš mūsų turime savo mylimas spalvas. Tad visada skatinu rinktis savo mėgstamą spalvą, pasirinkti sau tinkamą variantą pagal sudėtį“, – Ernesta siūlys žaisti detalėmis.

Pasak Ernestos, pasaulyje turi būti daug grožio, o rūbas gali išryškinti moters charakterį. Ne mažiau svarbus jai ir tvarumo madoje principas – juk geriau turėti vieną ilgaamžį,  kokybišką ir funkcionalų drabužį, nei tris bet kokius ir trumpam.

„Moterys, mes savo grožiu užkariausim pasaulį. Mes labai dažnai save pamirštame, o juk gyvename tik vieną kartą. Todėl skirkime sau truputį daugiau laiko. Nebūkime ta vartotojų masė, kuri nubėgo, nusipirko, išmetė. Skirkime sau laiko, prisidėkime prie savo išvaizdos, komforto“, – skatins moteris atsigręžti į save Ernesta.

Kartu – visur

Moteris ne tik aktyviai sukasi versle, bet ir skiria dėmesį savo šeimai – mylimam vyrui ir dviem jųdviejų vaikams. Ji neslepia, kad buvo dienų, kai grįžusi namo rasdavo iš darželio parvestus vaikus ir garuojančią vakarienę, tad yra dėkinga savo vyrui ne tik už verslo pamokas, bet ir besąlyginį palaikymą tiek darbuose, tiek namuose.

Ernesta jaučiasi karaliene namuose ir neabejoja – jei moteris pati save mylės ir puoselės, ją mylės ir aplinkiniai.

Mada gėlėms neabejinga

Mada gali būti kuriama ne tik iš audinių. Floristikos dizainerė Kristina Rimienė įrodys rubrikos „Floristinis desertas“ žiūrovams, kad mada neatsiejama ir nuo gėlių. Ji sukurs nuostabią kuprinę, kurią puoš gaivūs žiedai, o pagrindu tam taps dar prieš pandemiją Belgijoje floristikos parodoje demonstruotos kuprinės karkasas.

Šiam dekoratyviniam floristiniam kūriniui gėlių reikia nedidelių ir visai nedaug. Kuprinę puoš nuostabiosios kalijos, eukaliptas, bergraso, šparago, ripsalio žaluma ir kiti žalumynai. Akcentu taps skabijozos žiedai. Floristikos dizainerė taip pat atskleis kelias paslaptis, kaip gėlių žiedus išlaikyti šviežius ir gaivius, kad kompozicija džiugintų kuo ilgiau.

Laidos žiūrovų lauks siurprizas – šilkinė dovana. Ką daryti, norint ją gauti, sužinosite jau šį sekmadienį.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: