Meninę instaliaciją padegęs kaunietis sulaikytas

Šiąnakt, kovo 15 d., apie 05.45 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus pareigūnai sulaikė vyrą, kuris, kaip įtariama, visuotinai pavojingu būdu sunaikino svetimą turtą – Kaune, A. Mickevičiaus g. padegė ten stovėjusią meninę instaliaciją – automobilį.

Paryčiais, apie 04.00 val., prie meninės instaliacijos su dviračiu atvažiavęs asmuo atjungė instaliacijos apšvietimo lemputes ir į instaliaciją – automobilį, kaip įtariama, įpylė degaus skysčio. Automobiliui užsiliepsojus, vyras sėdo ant dviračio ir nuvažiavo. Policijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, prie jų apie 05.45 val. prisistatė vyras (g. 1992 m.), kuris atitiko asmens, galimai įvykdžiusio nusikalstamą veiką ir užfiksuoto vaizdo stebėjimo kameromis, požymius. Jo kuprinėje policijos pareigūnai rado ir pagrindinį nusikaltimo įrankį – butelį, iš kurio sklido benzino kvapas. Instaliaciją galimai padegęs kaunietis sulaikytas. Jis už panašų „performansą“ jau yra žinomas policijos pareigūnams.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai.

 

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: