Meno mugėje „ArtVilnius 2021“ dalyvauja Panevėžio atstovai

Spalio 15–17 d. vyksiančioje tarptautinėje šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius2021“ savo kūrybą pristato ir panevėžiečiai – Lietuvos dailės klasikas, grafikas, tapytojas, iliustruotojas Stasys Eidrigevičius, stiklo menininkas Remigijus Kriukas, grafikė Jolanta Rudokienė bei keramikė Vilija Balčiūnienė. Sostinės parodų ir kongresų centre „Litexpo“ šiuolaikinio meno gerbėjai išvys naujausius šių menininkų darbus.

„Džiugu, kad didžiausiame Baltijos šalyse tokio pobūdžio renginyje dalyvauja būrys Panevėžio atstovų, kurie suteikia galimybę mūsų šalies gyventojams, taip pat atvykusiems pasisvečiuoti ir parodoje apsilankiusiems užsienio svečiams susipažinti su jų kūryba. Visiems dalyviams linkiu kuo didžiausios sėkmės ir gerų įspūdžių“, – sakė parodoje apsilankęs ir Panevėžio menininkus pasveikinęs Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas.

Parodoje bus pristatyta S. Eidrigevičiaus kūryba bei būsimas menų centras. Taip pat spalio 16 d. 12.30 val. mugės lankytojai bus kviečiami į LRT studijoje vyksiantį literatūrologės Jūratės Čerškutės pokalbį su S. Eidrigevičiumi.

Panevėžio dailės galerija pristatys tiesiai iš Čekijos į meno mugę atvykusį Remigijų Kriuką. Tiesiai iš Novy Boro stiklininkų miesto krosnių į meno mugę Vilniuje atkeliaus ir naujausi menininko kūriniai. R. Kriukas prieš porą savaičių grįžo iš Dubajaus, kur prestižinėje pasaulinėje parodoje „Expo 2020“ atstovavo Lietuvai ir mūsų šalies paviljone eksponavo savo kūrinių ciklą „Dykumos gėlės“.

Galerija XX tarptautinėje meno mugėje pristatys keramikę Viliją Balčiūnienę su skulptūrinių objektų serija „Laikas + Jausmas = Būsena“ bei grafikę Jolantą Rudokienę su piešinių ciklu „Žymuo“.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: