Meras: bendruomeniškumu palaikykime vasaros festivalį „Susitikime penktadienį“

Jau penkti metai mieste vyksta vasaros festivalis „Susitikime penktadienį“. Deja, mažėjant pačių panevėžiečių įsitraukimui į projekto organizavimą, jis tampa vis mažiau patrauklus.

„Ne finansavimo trūkumas yra esminė problema. Iš tiesų finansavimas, palyginus su praėjusiais metais, kai Panevėžys buvo Lietuvos kultūros sostinė, sumažėjo perpus. Dabar kiekvienam penktadieniui – scenai, įgarsinimui, programai tenka vidutiniškai 1 tūkst. eurų. Tai tikrai nėra pakankama suma norint surengti įspūdingus renginius, bet anksčiau, kai aktyviau dalyvavo miesto bendruomenė, užteko ir dar mažesnių sumų. Deja, šiemet projekte atsisakė dalyvauti visos švietimo įstaigos, mažai teprisijungia sporto klubų, kitų organizacijų, bendruomenių atstovų,“ – sako kultūros komiteto pirmininko pavaduotoja Vitalija Vasiliauskaitė.

„Projektas „Susitikime penktadienį“ buvo sumanytas kaip galimybė įvairioms miesto bendruomenėms pristatyti save ir savo veiklą, turėti erdvę pasirodymams. Pastaruoju metu vykusiuose renginiuose matėme, kokias gražias idėjas įgyvendina miesto organizacijos, bendruomenės, visi panevėžiečiai: ir rekordinė trispalvė, ir gėlių sodai – tai tik keli bendruomeninės veiklos pavyzdžiai. Todėl kviečiu visus, kas turi idėjų įvairioms veikloms, nori pristatyti save, – prisijunkime prie projekto atgaivinimo ir palaikykime šią vasaros penktadienių popietes miestą atgaivinančią tradiciją,“ – kviečia meras Rytis Račkauskas.

Visi norintys prisidėti prie penktadienio renginių kviečiami susisiekti su projekto koordinatoriui Tomu Taruliu, telefonais (8~45) 502758, 861412334 arba el. paštu tomas@pankultura.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: