Meras gyventojus priiminės kiekvieną pirmadienį

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pradėjo gyventojų priėmimus. Iki liepos mėnesio meras planuoja priimti panevėžiečius kiekvieną pirmadienį nuo 14 val. Į pirmąjį priėmimą užsiregistravo 5 žmonės. Jie kėlė tvarkos daugiabučių namų kiemuose, greitosios medicinos pagalbos stoties veiklos, pirties talonų ir socialinės globos grupės steigimo klausimus.

„Kaip ir žadėjau eidamas į rinkimus, dirbsiu tam, kad Panevėžyje įsitvirtintų realiai veikianti savivalda, kur kiekvienas panevėžietis jausis gerai, jo balsas bus girdimas, o problemos iš tiesų sprendžiamos. Susitikimai su gyventojais – dar vienas būdas įgyvendinti šiuos pažadus“, – sakė R. Račkauskas.

Pasak mero, artimiausiu metu planuojama Savivaldybės priimamuosiuose pastatyti skundų bei pageidavimų dėžutes. Čia panevėžiečiai galės anonimiškai pateikti siūlymus, pageidavimus ar informaciją apie valdininkus, kurie nesprendžia jų problemų ar jas vilkina, aptarnauja nemaloniai ir atmestinai.

Į mero priėmimus gyventojai registruojami Savivaldybės priimamajame tel. (8-45) 50 12 53, el. paštu priimamasis@panevezys.lt.

Primename, kad Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt įdiegtos e-demokratijos paslaugos: elektroninėje erdvėje galima pateikti savo iniciatyvas, skundus, pageidavimus, peticijas, diskutuoti forume su Savivaldybės darbuotojais, politikais, komentuoti naujienas.

Taip pat galima naudotis interaktyviu žemėlapiu, įdiegtu geografinės informacinės sistemos (GIS) pagrindu. Galima informuoti apie pastebėtas miesto problemas ir taip inicijuoti jų sprendimą. Gyventojai pačių nurodytu el. paštu gauna informaciją apie priimtus sprendimus problemai spręsti, dėl iniciatyvų ir pan.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: